Jennifer Lopez ve Ben Affleck İlişkisi yaklaşık yirmi yıl önce sona erdi, ancak bir tabloid şu anda bazı şeylerin değişmiş olabileceğini iddia ediyor. Bildirildiğine göre, 'Bennifer' geri dönebilir. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Bennifer Yeniden Birleşiyor mu?

'J. Lo & Ben: Tekrar Birlikte! ' sitesinden yeni bir raporun başlığını okur Kadınlar Günü . Dergi, eski güçlü çiftin sette tanıştıktan sonra başlayan iki yıllık aşkına atıfta bulunuyor. Zambaklar Affleck ve Lopez’in iki yıllık ilişkisi ve müteakip etkileşim, medyanın geniş ilgisini çekti ve eski çiftin her birinin kendi dağılmalarına katkıda bulunduğunu belirtti.Jennifer Lopez ile Ben Affleck Arkadaşlığı

İle yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında The Hollywood Reporter , aktör Lopez'le geçirdiği zamana yansıdı . Affleck, romantizmi sırasında katlandığı ırkçı ve cinsiyetçi sözlerden bahsetti. Şimdi, Affleck yeni bekar Kübalı oyuncu Ana de Armas ile 18 aylık ilişkisinin ardından sona erdi. Yayın, Lopez'in eski sevgilisine yaslanabileceğini iddia ediyor yasal sıkıntılar arasında nişanlısı , Alex Rodriguez, karşı karşıya.

'J. Lo ve Ben hala temas halindeler ve bu Alex kaosu sırasında ona yaslanırsa şaşırmam. Her zaman iyi tavsiyeler verdi ve sadık bir şekilde onun köşesinde, ”diye açıklıyor içeriden biri.

Warum haben Harry und Taylor sich getrennt?

Dedikoducu Polisin Hikayeye Bakışı

Öyleyse, Jennifer Lopez ve Ben Affleck tekrar çıkıyorlar mı, yoksa Affleck arkadaşına ağlaması için bir omuz mu teklif ediyor? Biri derginin öyküsünü dikkatlice okumaz ve sadece manşete takılırsa, açıkça yanıltıcı ve gülünç olurdu. Dedikoducu Polis Raporla ilgili kararı, bunun tamamen doğru olmadığı yönündedir. Affleck'in eski nişanlısına tavsiyede bulunup bulunmadığını veya sadece onu kontrol edip etmediğini kesin olarak söyleyemesek de Lopez hala Alex Rodriguez ile nişanlı . 'Bennifer' tekrar bir araya gelmedi, ancak bu onların iyi bir arkadaşlıkları olmadığı anlamına gelmez. Affleck, Lopez'den övgüyle bahsetmesine rağmen, İnsanlar geçenlerde ortaya çıktı ki Good Will Hunting yıldız denedi de Armas ile ilişkisini yürütmek Ancak, ilişkinin 'karmaşık' olduğu bildirildi.

Dedikoducu Polis Affleck'in şu anki bölünmesiyle hala uğraştığı için şu anda başka biriyle herhangi bir şeyi yeniden canlandırmak istediğine inanmıyor. Ve Lopez, Alex Rodriguez'e hala çok bağlı. Açıkçası, Kadınlar Günü en güvenilir kaynak değil, çünkü tabloid hem Affleck hem de Lopez hakkında sıklıkla yanıldı.

Aylar önce, yayın Jennifer Lopez'i iddia etti pahalı bir hile maddesi talep etti Rodriguez ile olan evlilik öncesi anlaşmasında. Dergi ayrıca zamanından önce Affleck'in eski karısıyla yeniden evleniyor Jennifer Garner. Daha önce de belirttiğimiz gibi her iki hikaye de uzaktan gerçek değildi. Dedikoducu Polis bu son aldatıcı raporun da tamamen güvenilir olmadığını söylemenin güvenli olduğunu düşünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Was ist zwischen Drake und Josh passiert?

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

julia roberts und dermot mulroney

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, Bir 'Molaya' Zorla Getirilebilir

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.