Dır-dir Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez Hile söylentilerinin ortasında boğuşan ilişkisi? Bazı gazeteler, Rodriguez'in nişanlısına sadakatsiz davrandığını ve bunun ilişkinin tehlikede olduğuna dair daha da fazla hikayeye yol açtığını bildirdi. Dedikoducu Polis çiftin romantizmi ve başının dertte olup olmadığı hakkında araştırdığımız birkaç hikaye topladı. İşte bildiklerimiz.Alex Rodriguez, Hile Yaptığında Jennifer Lopez'i Aşağıladı mı?

Şubat ayında Alex Rodriguez Jennifer Lopez'i aldatmakla suçlandı Madison Lecroy ile. Yaklaşık aynı zamanda, Star Lopez'i bildirdi Rodriguez tarafından küçük düşürüldü . Gazeteye göre Lopez eski MLB oyuncusu tarafından şöhreti ve parası için kullanılıyordu. Dergi, Rodriguez'in elbette Lecroy ile ilişkisi olduğu iddiasına atıfta bulundu ve bunun eski sporcunun yakında karısına adım attığı ilk şey olmadığını iddia etti. İçeriden biri, Rodriguez'in 'striptiz yerlerini ve seks kulüplerini sayısız ziyaret ettiğini' ancak Lopez'in erkeğine bağlı kalmaktan başka seçeneği olmadığını açıkladı. Dedikoducu Polis Rogridez kamuoyuna karşı suçlama yapılırken, sporcunun LeCroy ile tanıştığını bile inkar etti .Jennifer Alex'i Kucak Köpeğine mi Çevirdi?

Bu ayın başlarında National Enquirer Lopez olduğunu iddia etti Rodriguez'i itaatkar kucak köpeğine çevirdi söylentiler arasında sadakatsizdi. Gazete, 'narsisist, kontrol manyağı' Lopez'in, Rodriguez’in LeCroy ile kaçtığı varsayılan söylentilere kulak misafiri olduğunu ve 'temelde Alex'i 7 gün 24 saat teklif vermesi için evinde cezalandırdığını' iddia etti. Dedikoducu Polis Rodriguez'in çocuk olmadığını ve Lopez'in ona teklifini yaptırdığı fikri daha çok taciz gibi göründüğünü söylemek istiyordu. Yine de, tabloid Lopez, çiftin yediklerinden izlediklerine kadar her şeyi kontrol etti. Dedikoducu Polis yayının hikayesini bir parça bile satın almadı. Bir süre için Enquirer Lopez'i iddia etti bir 'kontrol manyağı' ydı nişanlısını kısa bir tasma üzerinde tutan. Bunun doğru olmadığını açıkladık.

Jennifer ve Alex Aşklarını Kurtarmak İçin Sert Önlemler mi Aldı?

Günler sonra, Sıcaklık Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez'in yapabildikleri her şeyi yapıyorlardı ilişkilerini kurtarmak için. Dergi, çiftin 'dört yıllık romantizmini kurtarmak için tüm durakları, bir test sürecinden geçtikten sonra' diye ısrar etti. İçerdekiler ayrıca yayına, çiftin COVID-19 kilitlenmesi sırasında 'göz göze gelmekte' zorlandığını ve sorunlarını çözmek için dans etmeye başladığını açıkladı. Kaynak, çiftin 'bu kıvılcımı yeniden alevlendirmek ve birçok engelin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için rumba ve tango gibi danslar yaptıklarını' açıkladı. Ancak Lopez, sosyal medyada Dominik Cumhuriyeti'nde yeniden bir araya gelen Rodriguez ile bir fotoğrafını paylaştı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jennifer Lopez (@jlo) tarafından paylaşılan bir yayın

Resimden, ikisinin birbirine yakın olmaktan mutlu olduğu ve ilişkilerindeki 'kıvılcımın' ortadan kalkmadığı açıkça görülüyor.

JLo AROD'u Sorunlarından Uzakta Dans Etmeye Zorladı mı?

Aynı zamanda Küre Lopez ilan Rodiguez'i terapiye gitmeye zorluyordu . Yine, magazin dergisi Rodriguez'in uzun öyküsünün temeli olarak LeCroy ile aldattığı iddialarına atıfta bulundu ve Lopez'in tüm mesele yüzünden hala öfkeli olduğunu iddia etti. Dergi, terapinin ikisini bir arada tuttuğunu ve dans etmenin Lopez'in skandal hakkında daha iyi hissetmesine yardımcı olduğunu ortaya koydu. Dedikoducu Polis Lopez açıkladı söylentiler için endişelenmedi ve aktrisin sözcüsü tüm hikayeyi yalanladı.Boston Rob und Bernstein 2016