Bizim gibiyseniz Dedikoducu Polis , sonra dünkü haberler Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez nişanlarını iptal etmek oldukça haklıydı. Görünüşe göre, söz konusu çift için de bir şok oldu.

Tarafından elde edilen ortak bir açıklamada İnsanlar , 'Bazı şeyler üzerinde çalışıyoruz' diye duyurdular.Ah ne?!

Parite yakın bir kaynak durumu ayrıntılı olarak ele aldı, bırakma çağrısı ile ilgili bir konuşma gerçekleştiğini ve paritenin şu anda zor bir yama içinde olduğunu kabul etti. Yine de, ilişkinin bozulmasının geçen ayınkiyle hiçbir ilgisi olmadığından emin oldular. hile skandalı ve 'zorlu yama ile hiçbir ilgisi olmadığını' ekliyor.

İlişki resmen bitmemiş olsa da, Jlo ve Arod, büyük ölçüde Lopez'in şu anda Dominik Cumhuriyeti'nde Rodriguez Miami'ye dönerken yeni filmini çekmesi nedeniyle çok fazla zaman harcıyorlar. COVID düzenlemelerine eklemek, birlikte zaman geçirmeyi daha da zor hale getirir. Zorluklara rağmen, kaynak, birlikte kalmaya çalışmak istediklerini açıkça ortaya koydu.

Miranda Lambert als Kind

Dedikoducu Polis aylardır güçlü çiftin ilişkisine dair raporları inceliyor ve bunların birçoğu abartılı veya tamamen uydurulmuş detaylar Lopez ve Rodriguez arasındaki mücadelelere. Daha fazla bilgi elde edildikçe takip etmeye ve raporlamaya devam edeceğiz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Steve-O En Ünlü Fotoğraflarından Birini Yeniden Oluşturarak 13 Yıllık Ayıklığı Kutluyor

Kanye West, Adını Değiştirmek İçin Kasabaya Milyon Dolar Teklif Ediyor

Heyecanlanın, Ünlülerin Bu Favori Markası% 40 İndirimle Baharı Kutluyor