Alex Rodriguez eski kayınbiraderi tarafından bazı tatsız suçlamalarla karşı karşıya. Bu iddialar ile ilişkilerinde sorun yaratıyor mu? Jennifer Lopez ? Bir tabloid, çiftin düğününün tehlikede olabileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis rapora bakar.Alex Rodriguez’in Sorunları Düğününü Etkiliyor mu?

Yeni bir raporda Kadınlar Günü , Jennifer Lopez'in Alex Rodriguez'in dolandırıcılık, zimmete para geçirme ve seri hile iddiaları nedeniyle mahkemeye gideceğini öğrendikten sonra sersemlediğini söylüyor. Tabloid, eski MLB oyuncusu kaybederse, 455 milyon dolarının büyük bir kısmının onunla birlikte düşeceğini belirtiyor. Dedikoducu Polis Rodriguez'in eski kayınbiraderi tarafından dava ediliyor Constantine Scurtis. Göre CBS Sporları dava, eski Yankee'nin sahibi olduğu bir işletmenin 2008'de Ike Kasırgası'nın yarattığı zarardan kar elde etmeye çalıştığını ve Rodriguez'in eski kayınbiraderin evini kaybetmesine neden olduğunu söylüyor.Wie viel Gewicht hat Melissa McCarthy verloren?

Constantine, Cynthia Scurtis'in kardeşidir. Rodriguez ile evliydi 2002'den 2008'e kadar ve dergi, çilenin Lopez için 'yaşayan bir kabus' olduğunu iddia ediyor. “Bir dakika hayalini planlıyordu, multimilyoner bir spor yıldızıyla masrafsız düğününü planlıyordu ve sonsuza kadar bir prenses gibi muamele görüyordu, bir sonraki dünyası altüst oldu. Bir kaynak dergiye verdiği demeçte, Cynthia'nın ailesiyle olan bu savaş, ilişkileri boyunca başlarını belaya soktu ve bu yeni mahkeme belgeleri her şeyi yeniden alevlendirdi ”dedi.

J.Lo Düğün Planlarını Yeniden Düşünüyor mu?

Çünkü dava aynı zamanda hile iddialarına da atıfta bulunuyor. Oyuna Geri Dön ev sahibi Cynthia ile evlenirken karşı karşıya kaldı, diğer kaynaklar bu son darbenin Lopez'in Rodriguez'le evlenmeye gelince 'seçeneklerini ciddi bir şekilde yeniden gözden geçirmesine' neden oluyor. İçeriden biri, 'Onun seri bir sahtekar olduğunu inkar ettiğine inanıyor, ancak siyah beyaz iddiaların herhangi bir kadının güvenini bozduğunu görmek,' diye devam ediyor.'Bir de hassas para sorunu var. Bütün kendini kaybederse, bu durumda, yaşam tarzlarını sürdürmek için servetine güvenmeleri gerekecek ve geçmiş hatalarının bedelini ödemek istediğinden emin değil ”diye ekliyor kaynak. Gazetenin muhbiri, Lopez'in 520 milyon dolarlık servetini korumak için 'diş ve çivi' ile savaşacağını ve onunla hala evlenmeye karar verirse hukuk ekibinin demir kaplı bir evlilik öncesi anlaşma yapacağını iddia ediyor.

Lopez A-Rod ve Finansal Sorunlarına Dikkatli mi?

Tipster, Lopez’in yakın çevresinin, şarkıcıya, New York Mets beyzbol takımının satın alınması da dahil olmak üzere, Rodriguez ile birlikte dahil olduğu ticari girişimlere göz kulak olmasını hatırlattığını ortaya koyuyor. “Jennifer, Alex'in masum olduğu konusundaki ısrarına inanmak istiyor, ancak etrafındaki ekibi süper korumacı. Onunla ilgili tek bir iddianın bile doğru olduğu kanıtlanırsa, Alex ve Jennifer arasında işler iyice karışabilir ”diye sonuçlandırıyor kaynak.

Dedikoducu Polisin Hikayeye Bakışı

Dedikoducu Polis Alex Rodriguez’in mevcut yasal sorunlarının Jennifer Lopez’i nasıl etkilediği hakkında konuşamayız, ancak bu iddiaların ilişkilerini mahvettiği fikrini ele alabiliriz. Lopez, COVID-19'un çiftin törenlerini ertelemeye karar vermesinin nedeni olduğunu açıkladı. İlişkilerine gelince, Rodriguez kısa süre önce nişanlısının Başkan Joe Biden’ın Yemin töreninde gösterdiği performansla fışkırdı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Alex Rodriguez (@arod) tarafından paylaşılan bir yayın

Artı, bu ilk değildi Kadınlar Günü Lopez ve Rodriguez’in düğün mahkum oldu . İki ay önce, magazin gazetesi Lopez'in pahalı bir hile maddesi talep etti Rodriguez'le bir anlaşma içinde. Bundan önce, dergi Lopez'in Rodriguez ile olan sorunları hakkında içti . Dedikoducu Polis o sırada bu sahte hikayeleri bozdu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Elizabeth Hurley Bares Hepsi Nadir Birleşik Krallık Karını Kutlamak İçin

Kellyanne Conway, genç kızı Claudia'nın üstsüz fotoğrafını Twitter'a göndermekle suçlandı

Prenses Beatrice 'Kırılma Noktasında' Evlilik mi?

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıl' ın Ardından 'Yeni Bir Başlangıç' mı Yapıyor?

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?

sind jennifer aniston und brad pitt wieder zusammen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.