Are Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez kuluçkalarını ikiye genişletmek mi? Bir dergi, nişanlı çiftin bir erkek ve bir kızı evlat edindiğini bildirdi. Dedikoducu Polis çifti hakkındaki en son söylentilere bakabilir ve bulduklarımız burada.

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez Daha Fazla Çocuk mu Yapıyor?

Tarafından yazılan yakın tarihli bir makaleye göre Yeni Fikir Dergisi , Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez’in karma ailesi genişliyor. Dergi, çiftin 'gizli bir evlat edinme' planıyla meşgul olduğunu iddia ediyor, ancak basit plan neredeyse ters gitti çünkü ikisi bir erkek mi yoksa bir kız mı evlat edineceklerine karar veremediler. Yayın, Lopez ve Rodriguez'in her birinden birini kabul etmeyi kabul ettiğini belirtiyor.“Jennifer bir kız ve bir erkek istiyor. Bu kadar basit, 'diye haberin içeriden biri. İsimsiz kaynak, ne Lopez ne de Rodriguez'in 'geri adım atmaya' istekli olmadığını ve Lopez başka bir çözüm önerene kadar durumun gerçek bir 'açmaz' a dönüştüğünü ekliyor. Şimdi dergi, çiftin kararlarından 'daha mutlu olamayacağını' belirtiyor. Derginin içerisinden biri, 'Kilit altında olmak her ikisinde de güçlü bir aile duygusu ortaya çıkardı ve iki istenmeyen çocuğa ev verdikleri için çok heyecanlılar' dedi.

Son J.Lo ve A-Rod Söylentisinin Arkasındaki Gerçek

Ancak, Dedikoducu Polis bu hikayede bir parça gerçek olmadığını öğrendi. Lopez'e yakın bir kaynağa ulaştık ve raporun sahte ve 'saçma' olduğu söylendi. Lopez varken Rodriguez ile çocuk sahibi olmak istediğini paylaştı , Dedikoducu Polis emin zaman geldiğinde, ikisi haberleri kendileri veya daha güvenilir kaynaklar aracılığıyla paylaşacaklardır.

Ek olarak, bu, magazin gazetelerinin yanlış evlat edinmesini ve Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez hakkındaki bebek söylentilerini ilk kez ifşa etmiyor. Birkaç ay önce, magazin dergisini çürütmüştük. Star iddia ettiği için Lopez ve Rodriguez iki çocuğu evlat ediniyorlardı . Çok benzer ve çok uydurma parça, ikilinin Porto Riko ve Dominik Cumhuriyeti'nden çocukları evlat edinmek istediklerini iddia ediyordu. Dedikoducu Polis önermeyi araştırdıktan ve onu destekleyecek hiçbir kanıt bulamadıktan sonra makaleyi bozdu.

Hatta bazı kuruluşlar yanlışlıkla Lopez'in hamile olduğunu iddia etti. Bir ay sonra, Dedikoducu Polis sahte bir raporu reddetti NW Dergisi bunu iddia etti Lopez bir 'mucize bebek' e hamileydi. Yayın, aktrisin tespit edildikten sonra 'bebek yumruğu' olduğu konusunda ısrar etti. Bunun doğru olduğunu varsaymak yerine, Dedikoducu Polis Hikayenin tamamen uydurma olduğunu doğrulayan Lopez ve Rodriguez'e yakın bir kaynakla kontrol edildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.