Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez düzmece bir tabloid haberine rağmen Porto Riko'dan bir bebek evlat edinmiyor. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzeltebilir. Bu doğru değil.

Lopez ve Rodriguez'in iki çocuğu var, ancak KB , birlikte bir tanesine sahip olmak için can atıyorlar. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şunu söyler: “Jen onlardan kendi çocukları olmasını istiyor ve işleri şansa bırakmaktan hoşlanmıyor. [49] yaşında IVF'nin yıllar alabileceğinin farkında. Muhtaç bir çocuğa yardım edebilecek bir konumda olduklarını düşünüyor ve ailesinin olduğu Porto Riko'dan evlat edinmek istiyor. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Rodriguez'in gemide olduğunu ve 'iki ailenin bir araya gelmesine yardım etmek için kendi bebeklerini istediğini' söyleyerek, iki kızı ve Lopez’in ikizlerine 'bağlanmak için başka bir neden' verdi. Sadece, Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan şarkıcıya yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak derginin raporunun uydurma olduğunu bize garanti etti. Çift, birlikte bir bebek evlat edinmeyi planlamıyor.

Kayda değer, Lopez, KTÜ ile yaptığı röportajda Bu ayın başlarında, o ve Rodriguez zamanları olmadığı için henüz düğünlerini planlamaya başlamadılar. Yılın geri kalanında çalışıyoruz, dedi. Şarkıcı bütün yaz onun için yollarda olacak O benim partim Konser turu, dolayısıyla onun da bebek evlat edinme sürecinde olduğu fikri mantıklı değil. Lopez'in yeni doğmuş bir bebeğe bakarken aynı anda dünyayı dolaşıp sahnede performans göstermeyi planlaması pek olası değil.

Bunlara ek olarak, KB çiftin ilişkisine dair sıfır içgörüye sahip olduğunu zaten kanıtladı. Ocak ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Lopez, eski nişanlısı Ben Affleck için Rodriguez'i terk ediyordu. . Bu saçma hikayeyi çürütdükten kısa bir süre sonra, o ve eski MLB yıldızı nişanlandı. Kasım ayında, prizin şu konudaki raporunu düşürdük: Lopez ve Rodriguez düğün mekanlarını izliyor . Çift o noktada nişanlanmadı ve hala düğün planlama aşamasında değiller.

Geçen yıl bu zamanlarda, Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için yayını çağırdı Lopez ve Rodriguez gizlice nişanlandı ve 4 Temmuz düğünü planlamak. Açıkça bu da asla sonuç vermedi. Güvenilir olmayan dergi, sadece ünlü çift hakkında kurgu basıyor ve bu son makale bir istisna değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.