Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez , Katy Perry ve Orlando Bloom : Bu yıldız çiftler bu yıl nişanlandılar ve 2019'un aşk yılı olduğunu kanıtladılar. Yüzüğü takan tek kişi onlar değil, çünkü bir grup ünlü bu yıl yapılan önerilere evet dedi. Sadece birkaç ay birlikte olsalar da, aşklarının yapımında yıllar geçti, bunlar bu yıl sonsuza dek bir romantizm yapmayı kabul eden çiftlerden bazıları.

Lopez ve Rodriguez, birini bulduklarını bilmeden önce sadece iki yıla ihtiyaç duydu. MLB yıldızı, çift Bahamalar'da birlikte tatil yaparken soruyu attı. “Jenny On The Block” şarkıcısına, gözünü çıkarabilecek büyüklükte, zümrüt kesimli bir elmas verdi. Düğün için henüz bir tarih yok, ama yüzüğün geçmesi gereken bir şey varsa, abartılı bir ilişki olacak.Perry ve bir kez daha sevgilisi olan Bloom, 2017'de ilişkiye ara vermeden önce 2016'da bir araya geldi. Ancak ertesi yıl, zamanlamayı doğru yaptıklarında, bu sevgili çiftin için hazır olduğunu kanıtladı. uzun koşu. Bloom, Sevgililer Günü'nde çiçek şeklinde muhteşem bir yüzükle evlenme teklif etti. Pop şarkıcısı ve aktörün gelecek yılın başlarında bir düğün planlayacağı söyleniyor, ancak zaman gösterecek.

Emma Stone, ev sahipliği yaparken Dave McCary ile tanıştığında aşkı komik bir yerde buldu Cumartesi gecesi canlı Şovun bölüm yönetmeni ve yazarı McCary, Stone'un yer aldığı eskizlerden birini yönetti ve görünüşe göre birbirlerini oldukça etkiledi. Ekim 2017'ye kadar, çift birkaç aydır çıkıyordu. Bu Aralık ayında McCary, oyuncudan kendisiyle evlenmesini istedi ve kabul etti. Düğün tarihiyle ilgili henüz bir haber yok, ama hâlâ erken günler.

Was ist zwischen Drake und Josh passiert?

Bu listeye şaşırtıcı bir giriş, NBA yıldızı ve Khloe Kardashian'ın eski kocası Lamar Odom. Odom, sağlık ve yaşam koçu Sabrina Parr'dan Kasım ayında onunla evlenmesini istedi ve evet dedi. Çift, nişanlandıklarında yalnızca yaklaşık üç aydır çıkıyordu, bu da Odom ve Kardashian'ın evlenmeden önce yalnızca bir ay çıktıklarını hatırladığınızda mantıklı geliyor.

Marvel oyuncusu Elizabeth Olsen için ikinci kez çekicilik. Aktris ve üç yıllık erkek arkadaşı müzisyen Robbie Arnett nişanlandı. Bu, ilk kez nişanlanan Olsen için ikinci nişan. Narcos yıldız Boyd Holbrook, 2014'te bu ilişkiyi kesmeden önce.

Scarlett Johansson ve iki yıllık sevgilisi Colin Jost'a ev sahipliği yapan Saturday Night Live’s 'Hafta Sonu Güncellemesi' evlenmek için nişanlandı. Yaklaşan Marvel filminin yıldızı Karadul düğümü üçüncü kez bağlamaya hazır. İlk evliliği Ryan Reynolds'du ve ikinci evliliği, dört yaşındaki kızını paylaştığı Romain Dauriac ile oldu. Bu Jost’un ilk evliliği olacak.

2019, her şey aşk için büyülü bir yıl oldu, Miley Cyrus ve Bradley Cooper gibi bazı ünlüler aynı fikirde olmayabilir . Bu yıl önemli kişilerinden ayrılan ünlüler arasındaydılar. Ne olursa olsun, bu çiftler uzun süre devam edebilecekse 2020'yi dört gözle bekleyecek çok şey olmalı.

Blake Shelton Miranda Lambert Split

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.