Yapar Jennifer Lawrence değiştirmek istemek Jimmy Kimmel gece yarısı talk şovunda? Bir tabloid, aktrisin popüler şovunda sunucunun pozisyonunu almak isteyebileceğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeye baktık ve bulduklarımız burada.

Jennifer Lawrence’ın İddia Edilen Barındırma Teklifi

Jennifer Lawrence'ın 2017'de Jimmy Kimmel yerine geçtiğini ve ünlü Kim Kardashian ile röportaj yaptığını herkes hatırlıyor. Geçen ay, tabloid, TAMAM MI! , bunun oyuncu için kalıcı bir ev sahipliği işi olabileceğini iddia etti. Kimmel'in 'siyah surat' sporu yaptığı için tepkisinin ardından, ev sahibi bir yaz arasına girdi ve birkaç günlük konuğu onun yerine doldurdu. Ancak bir kaynak, dergiye Lawrence'ın öngörülebilir gelecekte sunucunun yerini almak için 'ateş ettiğini' söyledi.Jennifer Lawrence, Jimmy Kimmel Live

(ABC)

tritt die Königin zurück?

Gazetenin kaynağı 'Jen Jimmy'ye bayılıyor, ama bu onun için rüya bir iş olurdu' dedi. İsimsiz bahşişçi devam etti, 'Konser başlarsa şapkasının ringde olduğunu gizlice bilmesini sağlıyor.' Yayın, Lawrence'ın Jimmy Kimmel Live'daki kısa dublörlüğü için hayranlarından ve eleştirmenlerden nasıl olumlu eleştiriler aldığını belirtti! Anonim içeriden biri, 'Şimdiye kadar yaptığı en beğenilen şeylerden biriydi,' dedi ve ekledi, 'Onun yerine, özellikle daha kalıcı bir şekilde, tekrar doldurması istenirse, Jen bunu bir kalp atışıyla yapardı.'

Jennifer Lawrence Jimmy Kimmel programına konuk olarak çıkıyor.

(ABC)

Jimmy Kimmel Kalmak İçin Burada

Kimmel, yakın zamandaki kara surat skandalının ortasında sert eleştirilere maruz kaldı, ancak ana sunucu yakın zamanda geri döneceğini duyurdu 21 Eylül'de. Lawrence'a göre, eğer o ve Kimmel arkadaşsa, onun yerine geçmeyi ya da yerini almayı düşündüğünü düşünmüyoruz. Oyuncu ayrıca epeyce projesi var önümüzdeki yıl çıkacak, bu yüzden Açlık Oyunları star'ın da ev sahipliği yapmak için zamanı olacak.

J.Law’ın Kariyeri Hakkındaki Gerçek

Dahası, magazin dergisinin aktrisin kariyeri hakkında yanlış iddialarda bulunduğu tek zaman bu değil. İki yıl önce, derginin iddia ettiği gibi Lawrence New York'a taşınıyordu . Çıkış, aktrisin yönetiminin isteklerine ters düştüğünü ve o zamanki erkek arkadaşı Cooke Maroney'e daha yakın olmak için 'kariyerini riske attığını' iddia etti. Hikayedeki en büyük sorun, Lawrence'ın zaten New York'ta yaşıyor olması ve Büyük Elma'da yaşamanın kariyerini hiçbir zaman etkilemediği açık.

Bu yılın başlarında, yayın iddia edildi Lawrence daha fazla yeni film için imza atmayı reddetti Ta ki büyük bir maaş çeki alana kadar. Lawrence'ın roller için 18 milyon dolar 'talep ettiğini' iddia ettiği tuhaf ve uydurma öykü, 'her kuruşuna değer olduğunu ve bunu kanıtlayacak kupalara sahip olduğunu düşünüyordu.' Magazin gazetesi, aktrisin paraya aç bir diva gibi görünmesini sağlamaya çalıştı ve bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Dedikoducu Polis Hikayeyi, parçayı deli olarak nitelendiren aktrise yakın bir kaynak tarafından yayınladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.