Yapar Jennifer Lawrence gerçekten istemek Darren Aronofsky geri? Bir rapor, eski sevgililerin uzlaşmaya yakın olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak, kanıtlanabilir şekilde yanlış olan hikayeyi kolayca çürütebilir.

'J.Law's Back With Her Ex ... Again' yazıyor. Avustralya Kadınlar Günü . Tabloid gazetesine göre, Lawrence ve Aronofsky 'yeniden birlikte vakit geçirirken' görüldü, özellikle de Brooklyn'de geçen ayki BAM Galası , bir fotoğraf için poz verdiler ve film yapımcısına bir ödül verdi. Oyuncu sunumunda eski erkek arkadaşından “çok iyi arkadaşı” olarak bahsetti.Ancak dergi, 'O hala umutsuzca büyüsünün altındadır' diye iddia ediyor. Sözde 'içeriden' birisinin de 'İlk kez ayrıldıklarında harap olmuştu ve onu da çok özlüyor.' Prizin sözde kaynağı ayrıca, 'Darren cazibeye kapılıyor ve onu sonsuza dek geri kazanmak için elinden geleni yapıyor.'

Ellen und Portia Baby Adoption

Aronofsky'nin kendisi hakkında ne düşündüğünden bağımsız olarak, Oscar kazanan aslında şu anda romantizmini yeniden canlandırmakla ilgilenmiyor. İlk bildirdiği gibi Sayfa Altı , Lawrence şu anda New York sanat galerisiyle çıkıyor Cooke Maroney. Sadece günler önce Lawrence ve Maroney birlikte gülümseyerek ve gülerek fotoğraflandı. Manhattan'da. The Günlük posta Maroney ile 'romantik bir akşam için dışarı çıkarken eski erkek arkadaşından mutlu göründüğünü' bile gözlemledi.

Resimlerden birkaçında Lawrence, yürürken kolunu tutuyor. İnsanlar bunu bildirdi Lawrence ve yeni erkek arkadaşı birlikte zaten 'çok rahat' ve 'harika bir kimyaya' sahip oldukları da söylendi. Belirtilmelidir Lawrence ve Aronofsky'nin de yanlış bir şekilde yeniden bir araya geldikleri söylendi. geçen Aralık sırf dostça kaldıkları için.

Sonuç: Profesyonel bir etkinlikte tek bir Lawrence ve Aronofsky görülmesi, Kadınlar Günü tekrar bir araya geldikleri sonucuna varmak için. Ancak BAM Galası dışında, magazin gazetesinin 'tekrar birlikte vakit geçirdiklerine' dair başka bir kanıtı yok. Doğrusu, Lawrence hem fotoğraflara hem de güvenilir yayınlardan gelen raporlara göre boş zamanlarını Maroney ile geçiriyor. Yeni bir sevgilisine sahip olduğunun kanıtı olduğu düşünüldüğünde, Aronofsky'yi geri istemesi ve şu anda onunla uzlaşması açıkça yanlıştır.