Vardır Jennifer Lawrence Hollywood'u aşk için mi terk ettiniz? Yeni bir dergi kapak hikayesinin ardındaki dayanak budur. Oscar ödüllü aktrisin 'nişanlısı için yıldızlıktan uzaklaştığı' iddia ediliyor. Cooke Maroney . Ancak iddia doğru değildir.

Yeni kapak Biz Haftalık Lawrence aniden aşk hayatına odaklanmak için oyunculuğu geride bıraktığını ilan eder. Derginin içinde, aktrisin 'Hollywood'dan sessizce uzaklaştığı' ve bir sanat galerisi müdürü olan nişanlısının 'nedeninin büyük bir parçası' olduğunu iddia ettiği iddia ediliyor. Yayın, 'Jen’in Hollywood’dan geçişi hızlıydı' diyor.Makalenin geri kalanı hem Maroney hem de Lawrence hakkında temel biyografik bilgilerle ve aktrisin nişanlısı yüzünden film yapımından uzaklaştığını kanıtlamayan birbiri ardına saçma bir 'kaynak' alıntıyla dolu. Örneğin, tabloid, tahmin yürüten paylaşımlarının 'Jennifer hakkında çok ciddidir' ve 'ona aşık olduğunu' söylüyor. Aynı sözde 'Jen kaynağı' şunu da gözlemliyor: 'Kesinlikle uzun vadede işin içinde gibi görünüyorlar.' Maroney'nin bir ay önce Lawrence'a evlenme teklif ettiğini düşünürsek ve o mutlu bir şekilde 'evet' dedi, sözde yorumların hiçbiri tam anlamıyla kapsam dahilinde değil.

Bu anlamsız alıntılara rağmen, Lawrence'ın nişanlısı yüzünden oyunculuktan uzaklaşmasıyla ilgili temel önermeler de doğru değil. 'Hızlı' bir karar da değildi. Maroney ile tanışmadan çok önce, film yıldızı bir ara vermekten bahsetmişti. Aslında, sanat galerisi direktörüyle sadece 2018'de tanıştı ve 2017'de Lawrence, 'Today' programında oyunculuğa ara verdiğini duyurdu. .

O sırada Lawrence, Savannah Guthrie'ye 'İki yıldır belirlenmiş hiçbir şeyim yok' demişti, şakayla, molası sırasında hobi olarak 'çömlek yapmaya başlayabileceğini' ekliyordu. Daha sonra 2017'nin sonlarına doğru bir röportajda O , Lawrence, Hollywood'dan izin aldığını yineledi , nasıl bir yere “çiftlik sahibi olmak” istediğini ve bir süre keçi sağmak istediğini düşüncesizce söylüyor. Açıkça, arka arkaya film yapmayı bırakma kararı Maroney'den önce geldi ve 'yıldızlıktan uzaklaşmasının' nedeni bu değil.

Son olarak, magazin dergisi kapağında 'Kentucky düğünü hakkında tüm ayrıntılara' sahip olduğunu söylüyor. Derginin daha sonra hangi ünlü yıldızların hangi ünlü yıldızların davet edileceğinin elbisesinin neye benzeyeceği ve resepsiyonda hangi yiyeceklerin sunulabileceği konusunda ayrıntılar vermesi mantıklı olacaktır. Bunların hiçbirine değinilmedi.

Düğünle ilgili tüm bilgiler şu şekildedir: 'Jen, bu yıl Kentucky'de küçük, sade bir tören istiyor ve Cooke, kararları kendisine bıraktığı için mutlu.' Zarafet . ' Bu nedenle, çıkış noktasının düğünü hakkında belirli bir görüşü yok, aynı zamanda içerdiği şey, bir İngiliz tabloidinin daha önce iddia ettiğinden sadece bir cümle. Temel olarak, dergi düğünü hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Bundan bahsetmeye değer Biz Haftalık kardeş yayınıdır National Enquirer , Küre , ve Star , diğerlerinin yanı sıra ve genellikle kaynakları onlarla paylaşır. Sadece bir ay önce, Dedikoducu Polis diğer ilgili çıkış noktasını mahvetti, TAMAM MI! , sahte bir kapak haberi yayınladığında Lawrence, Kentucky'de bir yaz düğünü ve bir bebek planlıyordu. . Temsilcisi, kayıtta bize bunun doğru olmadığını söyledi. Resmi bir yorum için bir kez daha Lawrence’ın sözcüsüne ulaştık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.