Dır-dir Jennifer Lawrence kocasıyla bir erkek bebek bekliyorum, Cooke Maroney ? Bir tabloid, oyuncunun birkaç ay önce beklediğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırmayı erteledi ama şimdi söylentiyi düzeltebilir.

Warum hat Howie Mandel seinen Kopf rasiert?

Jennifer Lawrence Bir Bebeği “Pişirdi” mi?

Bu yılın Mart ayında tabloid Kadınlar Günü Jennifer Lawrence'ın özel bir şey 'pişirdiğini' iddia etti. Çıkış, aktrisin ilk çocuğunu kocası Cooke Maroney ile beklediğini iddia etti. İçeriden biri dergiye, 'Jen yakın arkadaşlarına bir arkadaşının doğum günü yemeğinde her zamanki cin toniğinden kaçtıktan sonra hamile olduğunu söyledi,' dedi. Kaynak devam etti, 'Genellikle partinin hayatı olduğu ve sonunda herkesin şutunu çekeceği için dillerin sallanacağını biliyordu.' İsimsiz kaynak, Lawrence'ın yakında anne olmak istediğini 'sır değil' yaptığını ekledi.“Bir zamanlar çocuk istediğinden şüphe etmesine rağmen, Cooke ile tanıştıktan sonra tek konuşabileceği bir aile kurmaktı. Hatta nişanlanmaları sırasında zaman zaman düğünü bekleyemeyeceğini ve böylece 'mini Aşçılık' yapmaya başlayabileceğini söyledi, 'dedi gizemli bahşişçi. Hikaye ayrıca Lawrence'ın mutlu haberi açıkladığında 'gözyaşlarına boğulduğunu' ileri sürdü. Anonim kaynak ayrıca Maroney'nin Lawrence'ı 'çok desteklediğini' ve bunun 'ne kadar harika bir baba olacağını pekiştirdiğini' belirtti.

Prizin 'küçük, bebek yumruğunu gösterdiğini' iddia eden Lawrence, bir erkek çocuk doğurduğuna ikna olmuştu. Hikaye, Lawrence'ın arkadaşı Adele'nin onu ilk üç aylık dönem boyunca desteklediğini iddia eden yayınla sona erdi ve aynı zamanda bebeğin vaftiz annesi de olabilir. Fakat, Kadınlar Günü Lawrence'ın haberleri aile ve arkadaşlar arasında sakladığını iddia etti.

Gelecekte 'Mini-Cooke' Olacak mı? Dedikoducu Polis Gerçeğe Sahip

Lawrence sadece hamileliğinin haberini ailesi ve arkadaşları arasında tutuyorsa, hikaye nasıl ortaya çıktı? Ve Lawrence'ın Mart ayında küçük bir bebek yumruğu olsaydı, bu, oyuncunun şimdiye kadar daha da ileride olacağı anlamına gelirdi. Hala, Lawrence kısa süre önce Maroney ile birlikte görüldü aylardır ilk kez, bir şişe şarap içiyor, daha az değil. ve The Açlık Oyunları yıldızın 'bebek yumruğu' yoktu. Oyuncu ayrıca Mevcut kilitlenmenin ortasında içme alışkanlıkları hakkında şaka yaptı arkadaşı Amy Schumer’in podcast'inin bir bölümünde, Amy Schumer Yemek Yapmayı Öğreniyor. Lawrence hamile olsaydı, Dedikoducu Polis aktrisin bir şey içtiğinden şüphe ediyor.

Kadınlar Günü J.Law Hakkındaki Geçmiş Hatalar

Güvenmek de zor Kadınlar Günü geçmişte tabloid Lawrence hakkında yanılmışken geçerlilik. İki yıl önce, dergi iddia etti Lawrence gizlice Joel Edgerton'la ilgiliydi. . Güvenilmez yayın, Lawrence ve onun Kızıl Serçe co-star 'radarın altında kalıyordu' ama daha sonra filmin galası için sonraki partide 'birbirinin üstüne çıktı'. Dedikoducu Polis raporu, özellikle Lawrence kendisi Edgerton ile ilişkisi olmadığını söylediği için reddetti.

Bunu takiben, çıkış iddia etti Lawrence, Darren Aronofsky ile romantizmini yeniden canlandırmak istedi. . Lawrence'ın hâlâ umutsuzca büyüsünün altında kaldığını ve Aronofsky'nin 'cazibesini doldurduğunu ve onu sonsuza dek geri kazanmak için elinden gelen her şeyi yaptığını' iddia eden sahte hikaye. Kadınlar Günü zamanlama daha kötü olamazdı. Dedikoducu Polis Lawrence'ın hikaye çıktığında şimdiki kocasıyla çıktığını ve tüm önermeyi yanlış yaptığını belirtti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.