Jennifer Lawrence ve Cooke Maroney'nin evlendi neredeyse bir buçuk yıldır. Bir Hollywood çifti evlendikten sonra sık sık olduğu gibi, Dedikoducu Polis gazetelerde çift hakkında birçok hamilelik hikayesi görmeye başladı. İşte son birkaç ayda gördüğümüz birkaç tanesinden sadece birkaçı.Bebek Sahibi Olmak İçin Düğün Kadar Taşındı?

Geçen Şubat ayında, KB Jennifer'ın Lawrence düğününe taşındı Maroney ile hamileliğini “saklamak” için randevu alın. Gazetecinin içeriden biri, 'Düğünlerinin aslında Aralık ortası olması gerekiyordu, bu yüzden köpüğü ağırlamak için töreni ileriye taşıdılar' dedi. Bu sözüm ona içeriden 'Jen, kariyer açısından da işleri geri döndürmekten çok mutlu, böylece tüm dikkatini yeni ailesine odaklayabilsin' dedi. Ekim 2019'da yayınlanan hikâyede, Lawrence’ın bebeğinin artık 1 yaşında olacağına inanılıyor. Dedikoducu Polis haberi bozdu ve 16 ay sonra kimin raporunun daha doğru olduğu belli oldu.Jennifer Lawrence İçin Balayı Bebeği?

Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis bir hikaye hakkında rapor edildi Yaşam tarzı yılın başlarında yayınlandı. Bu hikaye iddia etti Jennifer Lawrence ve Cooke Maroney hiç vakit kaybetmiyorlardı bir aile kurmaya başlamış ve hatta New York City'de 'çocuk dostu' bir daire için alışveriş yapıyorduk. Bir kaynak gazeteye verdiği demeçte, çiftin “zaten bir balayı bebeği düşünmüş olabileceğini” söyledi. Açıkçası, bebek gelmediği için hikaye sahteydi.

Erkek Bebek Yolda?

Eylül başında, Kadınlar Günü Lawrence ve Maroney'nin bir erkek bebek beklemek . İçeriden biri dergiye şunları söyledi: 'Jen yakın arkadaşlarına her zamanki cin toniğinden kaçtıktan sonra bir arkadaşının doğum günü yemeğinde hamile olduğunu söyledi.' Kaynak, Lawrence'ın 'küçük, bebek yumruğunu gösterdiğini' ve bir erkek çocuk doğurduğuna ya da magazin dergisinin söylediği gibi 'mini bir Cooke' olduğuna ikna olduğunu söyledi. Çıkış, o sırada ilk üç aylık döneminde olduğunu iddia ediyordu, bu da onun bugün dört ila yedi aylık hamile olacağı anlamına geliyordu. Bunun yerine, oyuncu şu anda Leonardo DiCaprio ile yeni bir film üzerinde çalışmak . Bir kere daha, Dedikoducu Polis hikayeyi doğru anladım.'Bebek Yumruğuyla Görüldü'

Çift evlendikten bir yıl sonra, Temasta iddia etti Lawrence kamuoyunda görüldü 'bebek yumruğuna benziyordu.' Bu kez, magazin gazetesinin sözde 'içeriden' biri, 'Jen'in geçen yıl Cooke ile evlendiklerinden beri beyninde bebekleri oldu ve arkadaşları onun çoktan hamile olduğunu söylüyor.' Dedikoducu Polis Lawrence hamile olmadığı ve son filmini çekmeye başladıktan sonra Aralık ayında hikayeyi bozdu. Bebek yumruğuyla görülmedi ve sözde içeriden birinin Jennifer Lawrence’ın arkadaşlarıyla hiçbir fikri yoktu. Tıpkı diğer tüm kaynaklarda olduğu gibi, bu magazin alıntıları.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?

Howie Mandel mit Haarbild

Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin DüştüRapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolarlık' Boşanma Davası Hakkındaki Gerçekler

Wendy Williams, 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?