Jennifer Lawrence suçlamak değil Chris Pratt ve Anna Faris spekülasyona rağmen bölünme. Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir.

Bob Marley offizielle Todesursache

Gibi Dedikoducu Polis Pazar gecesi bildirildi Pratt ve Faris ayrıldıklarını açıkladı sekiz yıllık evlilikten sonra. Ortak bir açıklamada, “Uzun süredir çok çalıştık ve gerçekten hayal kırıklığına uğradık. Oğlumuzun onu çok seven iki ebeveyni var ve onun iyiliği için bu durumu olabildiğince özel tutmak istiyoruz. Hâlâ birbirimize karşı sevgimiz var, her zaman birlikte geçirdiğimiz zamanı besleyeceğiz ve birbirimize en derin saygılarımızı sunmaya devam edeceğiz. 'Dedikoducu Polis Pratt’ın başrol oyuncusu Lawrence'ın Yolcular , Faris'ten ayrılmasında hiçbir rol oynamadı. Ancak bazı kaynaklar asılsız spekülasyonları körüklüyor. 'Jennifer Lawrence söylentileri ve radikal bir makyaj: İçinde Chris Pratt ve Anna Faris'in sürpriz bölünmesi,' Ayna . Ama İngiliz tabloidinin bu söylentileri desteklemek için hangi kanıtı var? Kesinlikle yok.

İngiltere gazetesi, yalnızca sosyal medyada teori kuran hayranlara işaret ediyor. 'Chris Pratt ve Anna Faris'in hayranları, onu ikilinin bölünmesinin sebebi olmakla suçlamak için öfkeyle eski rol arkadaşlarından birini seçtiler,' diye yazıyor ve ek olarak, 'Hayranlar, Oscar ödüllü yıldız Jennifer'ı teorileştirmekte hızlı davrandılar. 26 yaşındaki Lawrence, çiftin boşanma kararına katkıda bulunan bir faktör olabilir. Chris ve J-Law, 2016 Bilim Kurgu dramasında birbirlerinin karşısında oynadılar. Yolcular - bazı hayranlar çiftin sette çok yakın büyüdüğünü önermek için sıçrama yapıyor. '

Angelina Jolie Jane Pitt Beziehung

Ayna 'J Law'u ikisi arasına girmekle suçlayan' tweet'lerden bazılarını öne çıkarmaya devam ediyor. Güneş 'YASAYA KARŞI: Hayranlar, Chris Pratt ve Anna Faris'in şok ayrılığından dolayı Jennifer Lawrence'ı suçluyor.' Gazetecinin 'Chris ve Anna'nın ilişkisinin bozulmasına Jennifer'ın karıştığını gösteren hiçbir kanıt olmadığını' kabul ettiği sadece birkaç paragraf var. Rakip gazetesi de benzer şekilde reddini gömdü ve sonunda şöyle yazdı: 'Trollerin J Law'u ayrılmada bir etken olmakla suçlamaları için hiçbir dayanak yok gibi görünüyor.'

Yine de her iki yayın kuruluşu da müstehcen manşetleri ve kusurlu hikayeleriyle alevleri körüklemekte hiçbir sorun görmedi. Ayna ve Güneş her ikisi de asılsız fan teorilerini açıkça çürüten makaleler yazarak gerçeği en başından bildirebilirdi. Bunun yerine, iki yayın hatalı iddiaları destekledi. Bu gerçek habercilik yapmak değil, sahte haberler yaymaktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.