Dır-dir Jennifer Lawrence New York'a mı taşınmak? Çok yanlış bilgilendirilmiş bir dergi bunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis raporu düzeltebilir.

Göre TAMAM MI! Lawrence, Doğu Kıyısı'na taşınmak için 'her şeyi riske atıyor'. Sözde bir 'kaynak' ın magazin gazetesine söylediği aktarılıyor: 'Jen, yönetim ekibi onu yapmaması için uyardığı halde, Los Angeles'tan ayrılmayı ve NYC'ye taşınmayı planlıyor.' Aynı şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Herkes ona tüm büyük film kararlarının Los Angeles'ta verildiğini hatırlattı, ancak Jen umursamıyor gibi görünüyor. Hollywood'da yaşarken birçok kez yanmış gibi hissediyor. 'Yayın iddiasına göre Oscar ödülünün kararını etkileyen faktörler arasında Lawrence'ın New York'ta yaşayan 'erkek arkadaşı Cooke Maroney'e daha yakın olmak istediği' var. 'Bu hareket pratik değil ve [açıklayıcı] olarak onu ısırmaya neden olabilir, ancak Jen kalbini takip etmeye kararlı,' diyor 'kaynak'. Hatta tabloid, önerilen hamleyi ülke halkı için bir 'kumar' olarak nitelendiriyor. Umut ışığı star.

Magazin hikayesinin büyük bir kusuru var: Lawrence zaten New York'ta yaşıyor. Ve kariyerini pek etkilemedi. Big Apple'da yaşamak da sık sık birlikte çalıştığı kişinin kariyerine zarar vermedi New York'ta bir şehir evi satın alan Bradley Cooper Lawrence'a bir mil daha az uzaklıkta. Aslında düzinelerce ünlüler New York'ta Los Angles'tan çok daha fazlasını sunabilir Matt Damon, Emily Blunt ve John Krasinski gibi yıldızlar da dahil.

Aslında, Lawrence’ın apartmanı, Harry Styles gibi bir dizi ünlüye ev sahipliği yapıyor gibi görünüyor , Meg Ryan, Jake Gyllenhaal, Rebel Wilson ve Justin Timberlake. Aynı derecede önemli bir şekilde, Dedikoducu Polis Lawrence’ın 'ekibinin' New York'ta da ofisleri olduğunu doğrulayabilir. Yani temelde makalenin tamamı yüzde 100 yanlış.

Bu, magazin dergisinin onun hakkında yanlış anladığı ilk şey değil. 2014 yılında TAMAM MI! Gereksiz bir şekilde Nicholas Hoult ile nişanlandığını iddia ettiği için Lawrence'tan özür dilemek zorunda kaldı bir sorunun kapağında. Birisi derginin daha dikkatli olacağını düşünürdü, ama yıllar geçtikçe Dedikoducu Polis hakkında birkaç sahte makale daha basmak için yayını bozdu Lawrence, Chris Martin’in bebeğine hamile ve yanlışlıkla onu romantik bir şekilde başka erkeklerle ilişkilendiriyor.

Örneğin, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia edildiğinde çıkışı düzeltti Lawrence ve Liam Hemsworth bir çiftti ve 'aşıktı.' Ve aynı yayını, defalarca yanlış olduğumuz için çiviledik. Lawrence, Cooper'la çıkıyor . Bu raporlar ve diğerleri gibi, Lawrence'ın New York'a taşınmasıyla ilgili son makale de benzer şekilde hatalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.