İddia eden yeni bir tabloid hikayesi Jennifer Lawrence ve Joel Edgerton 'aşklarını' bir sır olarak saklamak tamamen yanlıştır. Gibi Dedikoducu Polis zaten ikisinin çıkmadığını belirtti. Bu son saçmalığı çürütebiliriz. Kızıl Serçe co-stars.

Geçen ay, Dedikoducu Polis seslendi KB Lawrence ve Edgerton'ın yeni filmlerinin setinde romantizm geliştiren 'gizli bir çift' olduklarını yanlış bir şekilde bildirdikleri için. Kadınlar Günü daha sonra hakkında sahte bir takip hikayesi yayınladı Lawrence, Edgerton'u ailesiyle tanıştırıyor . Bunların hiçbiri doğru değil, ancak güvenilmez dergi yanlış anlatıyı bir kez daha zorluyor.Gazetenin son sayısında “J-Law & Joel: Aşkımızı Nasıl Gizli Tuttuk” başlığını okuyor. Eşlik eden makale, yardımcı yıldızların çoğunlukla radar altında kaldığını, ancak New York galasında misafirlerin olduğunu söylüyor. Kızıl Serçe filmin ikinci partisinde ikisini 'birbirinin üzerinde' fark etti.

İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi çıkışa 'Joel öpücükler için eğilip gülmeye devam etti,' Erkenden kaçtılar ve Jennifer’ın arabası onları otel süitine götürdü. Oradan, güvenilmez dergi, Lawrence'ın Edgerton'u ailesi ve erkek kardeşiyle akşam yemeğine götürdüğüne dair eski iddiaları geri dönüştürür. Görünüşe göre sahte olan bahşişçi, 'Ertesi gün arkadaşlarına fışkırdı, hepsi Joel'i onun kadar sevdiler,' diye ekliyor.

Dedikoducu Polis Bununla birlikte, kayıt hakkında yorum yapma özgürlüğü olmayan hem Lawrence hem de Edgerton'a yakın kaynaklar, birlikte olmadıklarını söylediler. Bu sahte romantizm görünüşte yaratıldı çünkü oyuncu ve oyuncu şu anda hem bekar görünüyor. Magazin dergilerinin flört etmeyen yıldızları romantik bir şekilde birbirine bağlama alışkanlığı var ve bu da bu durumlardan biri. Aslında, Lawrence, 'The Howard Stern Show' da son zamanlarda ortaya çıktığında bunu doğruladı. o ve Edgerton bir madde değiller.

Bunlara ek olarak, Kadınlar Günü Lawrence’ın aşk hayatına gelince hikayelerini düz tutamıyor. Bu son makale, aktrisin bir süredir Edgerton'a yaklaştığını söylüyor, ancak daha geçen ay, tabloid iddia etti. Lawrence 'yalnızdı' ve eski erkek arkadaşı Darren Aronofsky için özlem. Yayının aktrisin ilişkileriyle ilgili devam eden destanı tamamen kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.