Jennifer Lawrence ve Emma Stone artık arkadaş değil misin? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan sahte haber bu. Dedikoducu Polis sahte dramayı çürütebilir.

Göre TAMAM MI! , iki aktris artık birbirleriyle 'neredeyse hiç temas halinde olmadıkları' noktaya sürükleniyor. Sözde bir kaynak yayına, 'Emma ve Jen'in hayatlarının ikisi de önemli başkalarının etrafında dönüyor ve bu kızların konuşmasına pek yer bırakmadı' dedi. 'Eskiden her gün telefonla konuşurlardı ve haftada bir öğle yemeği için buluşurlardı, ancak bir süredir işler eskisi gibi gitmiyordu.'Sözde içeriden biri, Lawrence ve Stone'un ara sıra çifte randevuya gideceğini söylüyor, ancak ilgili ortakları anlaşamadığı için geziler 'en iyi ihtimalle garip'. Lawrence’ın kocası, sanat satıcısı Cooke Maroney, Stone’un nişanlısıyla 'ortak hiçbir yanı yok'. Cumartesi gecesi canlı yazar Dave McCary, bilinmeyen haberci diyor. 'İki bayan arasında nefret veya kötü his yok, ancak Jen tamamen yeni evli modda ve yeni sanatsal arkadaş çevresine odaklanıyor. Bu noktada artık birbirlerini özlemiyorlar. '

Magazin raporu temelsizdir. Lawrence ve Stone'un artık biri yeni evli, diğeri yeni nişanlı olduğu için birlikte biraz daha az zaman geçirdiklerine inanmak mantıklı olsa da, hala çok yakındalar. Dergi bundan bahsetme zahmetine girmiyor Stone, Lawrence’ın Ekim’deki düğününe katıldı . Stone’un nişanlısı nikahlara kadar ona eşlik etti. Derginin bunlardan hiçbirinden bahsetmemesinin nedeni, sattığı sahte anlatıma uymamasıdır.

Dedikoducu Polis Ayrıca duruma yakın bir kaynakla görüştü ve tabloid'in makalesinin saçma olduğunu söyledi. Belirtilmelidir, TAMAM MI! yaratmaya çalıştı Lawrence ve Stone arasındaki sahte kan davası Çıkış, o sırada iki aktrisin kıskanç ve birbirlerinin etrafında 'rahatsız' olduklarını söyledi. O makaleyi çürüttüğümüzden beri, sık sık birlikte sosyalleştiler.

Daha geçen ay Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! Kardeş yayını, Yaşam tarzı , bunu yanlış bildirmek için Lawrence ve Stone, Adele'ye yardım ediyorlardı. bir film kariyeri başlatmak. Bu hikayenin doğru olmamasına ek olarak, Oscar kazanan iki kişinin artık yakın olmadıklarından bahsetmiyordu.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star , başka bir kardeş satış noktası TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Lawrence, Stone'a Justin Theroux'u terk etmesini söylüyordu. . Bu senaryonun sorunu mu? Stone, oyuncuyla asla romantizm yaşamadı. Aslında, makale yayınlandığı sırada McCary ile çıkıyordu. İki oyuncunun yer aldığı bu son hikaye daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.