Are Jennifer Lawrence ve Emma Stone gerçekten yardım ediyor Adele bir tabloid'in iddia ettiği gibi Hollywood'da büyük yapmak? Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve onu çözebiliriz. Tamamen uydurma.

İçindeki bir öğe Yaşam tarzı Oscar ödüllü şarkıcının iki Oscar ödüllü aktrisi filme girmesine yardımcı olmaları için askere aldığını söylüyor. Magazin gazetesi, şarkıcının sözde bir arkadaşının “Adele her zaman kendisini beyaz perdede canlandırdı. Müzik videoları çekmeyi seviyor - onlara mini filmler diyor - ve artık bekar olduğu için hayallerine odaklanmak istiyor. ' Arkadaş, Adele'nin bekar olmanın oyunculukla ne ilgisi olduğundan bahsetmez. The Sağanak şarkıcı Nisan ayında kocası Simon Konecki'den ayrıldı.Sözde 'arkadaş', 'J-Law ve Emma, ​​Adele'ye Hollywood'da yapması gerekenlere sahip olduğunu söyledi. Kamera önünde doğal biri ve ciddi dramalarda olduğu kadar romantik komedilerde de başarılı olacak. ' Göz kamaştırıcı yorumlar ele alınamayacak kadar aptalca. Bu sadece, arkadaş olan üç büyük ünlü ünlünün yer aldığı bir hikaye icat eden ve etraflarında sahte bir anlatı yaratan bir tabloid örneğidir.

Adele'nin oyuncu olmayı arzuladığını gösteren hiçbir şey yok. Geçen yılın daha iyi bir bölümü için bir sonraki albümü üzerinde çalışıyor ve resmi bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, bazıları bunun Noel'den bir süre önce düşmesinin beklendiğini bildiriyor. Görünüşe göre şarkıcı daha sonra albümünü desteklemek için bir dünya turuna çıkacak ve bu muhtemelen programında önümüzdeki birkaç yılı dolduracak.

Aslında, geçmişte Adele'nin oyunculuğa doğru ilerlediği söylentileri vardı, ama olmadı. Şimdi olduğunu düşünmek için bir neden yok, bir film rolü almak için Lawrence ya da Stone'un 'yardımına' ihtiyacı yok. Ne de olsa oyunculukla tanınmamasına rağmen hala dünyanın en büyük yıldızlarından biri. Yine de Dedikoducu Polis tabloid'in hikayesini duruma yakın kaynaklardan yayınladı ve bize her şeyin uydurma olduğu söylendi.

Yaşam tarzı gazete satmaktan başka açık bir neden olmaksızın Lawrence ve diğer ünlüleri birbirine bağlayan sahte hikayeler uydurmayı seviyor. Haziran ayında, magazin dergisi hakkında saçma bir haber yayınladı. Lawrence, düğünleri konusunda Scarlett Johansson ile çekişiyor . Johansson henüz evlenmemiş olsa da Lawrence, kocası Cooke Maroney ile önceden neredeyse hiç tanıtım yapılmadan yaşanan sade bir ilişkiyle evlendiğinde kimseyi gölgede bırakmaya çalışmıyordu.

İlginç bir şekilde, Yaşam ve Tarz kardeş yayın Star , aslında Lawrence ve Stone'u daha önce gerçek olmayan bir makalede birbirine bağlamıştı. Temmuz 2018'de, magazin gazetesinin Lawrence, Stone'u Justin Theroux'u terk etmesi için ikna etmeye çalışıyordu. . Buradaki en büyük sorun, Stone ve Theroux'un hiç çıkmamış olmasıydı. Zamanın geçişi, sahte tabloid hikayeleri için hiçbir zaman iyiye işaret etmez, ancak Dedikoducu Polis .

Lady Gaga und ihr Ehemann

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.