Jennifer Lawrence bir gazetenin bu hafta iddia ettiğine rağmen, sözde 'geri dönüş diyeti' nde değil. Hikaye tamamen yanlış. Dedikoducu Polis gerçeği biliyor.

Yayınlanan yeni bir makale Temasta Lawrence’ın oyunculuktan bir yıllık aradaki boşluğu sona ererken, ekrana hazır olmak için diyete girdiğini iddia ediyor. Aktrise yakın sözde 'içeriden' birisine göre Lawrence, kocası Cooke Maroney ile akşam yemeğine çıkarken 'işe geri döndüğünden ve diyetini tekrar izlemeye başlamak zorunda kalacağından' şikayet ediyordu. Gizemli kaynak, 'Bundan korktuğunu ve işin en az sevdiği kısım olduğunu söyledi,' diye devam ediyor. Lawrence'ın zamanını 'NYC'de ıslanarak' Maroney ile 'harika restoranlarını' keşfederek geçirdiği, 'dolayısıyla kilo vermenin paniği' olduğu iddia ediliyor.Bu hikayede yapılan iddia gülünçtür. Öncelikle, varlığı biraz şüpheli olan bu kaynak, Lawrence'ın kocasıyla bire bir yemek yerken bunları söylediğini nasıl duydu? Bu sözde 'içeriden' masanın altında mı saklanıyor? Bu sözde konuşma tamamen bu söylentiyi yaymak amacıyla uydurulmuş görünüyor. İkincisi, Lawrence’ın oyunculuk arası neredeyse tam bir yıl önce açıkladığında sona erdi. A24 için yaklaşan bir filmde rol almak için imza atmıştı. geçen Nisan. O zamandan beri bu filmin yapımına başladı ve tamamladı. Kırmızı, Beyaz ve Su . Temasta Lawrence’ın boşluğu ve yeme alışkanlıkları hakkında 11 aya kadar yargıda bulunmak için tekneyi kaçırdı.

wer ist van wilder basierend auf

Bu hikaye zaten ne kadar saçma olsa da, Dedikoducu Polis tabloid'in karanlık içeriden farklı olarak oyuncu adına konuşma yetkisine sahip Lawrence için bir temsilci ile görüştü. Temsilcisi, hikayeyi 'mide bulandırıcı' olarak reddediyor, bu da tabloid medyasının Lawrence’ın bedeni hakkında bitmek bilmeyen yorum yapma arzusunun uygun bir açıklaması olan. Oyuncu, kamera karşısındaki diyetine geri dönmekten 'korkmuyor'. Birincisi, çoktan kameranın karşısına çıktı ve ikincisi, bu ilk etapta bir şey değildi.

Lawrence, yıllar boyunca kişisel ve profesyonel hayatına yönelik birçok sahte tabloid hikayesine katlandı. TAMAM MI! bu yanlış iddiaları yayınlamakla özellikle ilgileniyor gibi görünüyor. Son aylarda, Dedikoducu Polis o tabloiddeki hikayeleri bozdu Lawrence bir 'gelinzilla' olarak rol arkadaşlarının canını sıkıyordu nişanı sırasında aktris Emma Stone ile arkadaşlık bitti, ve o büyük bir maaş çeki almadıkça bir filmde oynamayı reddediyorsa . Bu saçma raporlar saf fanteziden başka bir şey değildi.

Kaynaklar

  • Sharf, Zack. “Jennifer Lawrence Gizli A24 Filmiyle Yıl Boyunca Oyunculuk Hiatus'tan Dönüyor.” IndieWire, 16 Nisan 2019.

  • Maitland, Hayley. 'Jennifer Lawrence 2020'de Netflix İlk Çıkışını Yapacak.' Vogue, 20 Şubat 2020.

  • Matis, Griffin. 'Jennifer Lawrence, Film Setinde 'Bridezilla' Gibi Oynuyor, Yardımcı Yıldızlarını Rahatsız Ediyor mu?' Gossip Cop, 28 Ağustos 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Lawrence ve Emma Stone Artık Arkadaş Yok mu?' Gossip Cop, 27 Aralık 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Lawrence Çok Büyük Bir Maaş Çeki Kazanmadıkça Herhangi Bir Film İçin Oturum Açmayı Reddediyor mu?' Dedikoducu Polis, 12 Şubat 2020.

    camila morrone und leonardo dicaprio
  • Liz Mahoney, Jennifer Lawrence'ın Sözcüsü. 19 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.