Geçen yıl, iddia edilen bir tabloidden saçma bir hikaye Jennifer Garner eski kocasına hamileydi, Ben Affleck bebeğim. Dedikoducu Polis o sırada sahte makaleyi düzeltti. Sahte parçaya dönüp baktığımızda, güvenilmez çıkışa güvenilemeyeceği aşikar.

Geçen yaz, Kadınlar Günü iddia etti Jennifer Garner ve Ben Affleck tekrar birlikteydi ve bir bebek beklemek. Çıkış, bu sözde 'yeniden birleşme' nin nasıl gerçekleştiğini belirtmedi, ancak sahte iddialarını destekleyecek herhangi bir uygun kanıt olmadan doğrudan sonuçlara atladı. Sözde bir izleyici, çıkışa, Garner'ın Los Angeles'ta bir arkadaşıyla sohbet ederken görüldüğünde, aktrisin büyük haberi yaymış gibi göründüğünü söyledi.Arkadaşı neşeyle çığlık attı ve Jen sırıtmayı bırakamadı. Sözde casus, ona bebek sahibi olduğunu söylemiş gibiydi, 'dedi. Oradan, yayın, Garner'ın 'ultrasonlarda uzmanlaşmış bir tıp kliniğine' girerken fotoğrafını çekerken 'olay örgüsünün kalınlaştığını' iddia etti. Sözde kaynak, 'Jen hamileyse, onun Ben’in bebeği olduğuna şüphe yok' dedi. Bu sözde içeriden biri, 'Ayrılmış olabilirlerdi, ancak son birkaç aydır birbirlerinden ayrılamazlar ve hala birbirlerini çok seviyorlar,' diye devam etti.

Şüpheli kaynak, Affleck'in gösterisini 'temizlediğinden' bu yana, başka bir bebeğin 'onları sonsuza dek bir araya getirmek için ihtiyaç duydukları bağ' olacağını ekledi. Magazin dergisinin hayali mi yoksa güvenilmez mi olduğundan emin değildik. Yine de hikaye doğru değildi. Başlangıç ​​olarak, bu makalenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve Garner'ın başka bir bebeği olmadığı için, makalenin hamilelik kısmı tamamen yanlış oldu. Affleck ve Garner'a gelince, bu da yanlıştı. Garner o zamanlar ve hala John Miller ile çıkıyordu ve Affleck şu anda Ana de Armas ile ilişkisi var . Eski eşler yakın kaldılar ve çocukları için birlikte ebeveynlik yapmaya adadılar, ancak bu kadarıyla devam ediyor.

Bu, magazin gazetesinin eski çift hakkındaki iddialarıyla son kez üsse çevrilmesi olmayacaktı. Birkaç hafta önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü iddia etmek için Affleck, Garner'ı geri kazanmaya kararlıydı . Hikaye, biz yorum yapmadan birkaç ay önce ortaya çıkmıştı, ancak hikayeyi inceledikten sonra, muhtemelen o sırada tamamen uydurma olduğunu gördük. Daha önce de belirttiğimiz gibi, hem Garner hem de Affleck yeni ilişkilerinden memnunlar, bu yüzden Garner'ın eski karısını geri 'kazanmak' istemesi bile mantıklı değil.

Ondan önce tutuklandık Kadınlar Günü iddia etmek için Ana de Armas, Affleck’in çocuğuna hamileydi . Bu sadece yanlış olmakla kalmadı, aynı zamanda tabloid'in Affleck'in eski eşini geri almaya çalışması hakkındaki gelecekteki parçasına da doğrudan bir çelişkiydi. Derginin haber hatları her yerde mevcut ve bu da dergiyi çok güvenilmez kılıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.