Jennifer Garner bir yıl önce aktrisin başka bir çocuk beklediğini iddia eden yanlış bir rapora rağmen asla 'hamile ve yalnız' değildi. Garner sadece daha fazla çocuk doğurmadı, aynı zamanda 2015'ten ayrıldığından beri kimseyle çıkmadı. Ben Affleck . Tam 12 ay geçti ve bir kez daha kanıtlandı Dedikoducu Polis Raporları yüzde 100 dikkat çekiciydi.

26 Nisan 2017'de bir TAMAM MI! yanlış iddia edilen hikaye Garner 'hamile ve yalnızdı' (aşağıya bakınız). Yazıda, aktrisin ikizleri taşıdığı iddia edildi. Hatta tabloid, Affleck'ten boşanmasına “[O] biraz maymun anahtarı atıyor” sözde bir “kaynak” dan alıntı yaptı. Aynı iddia edilen 'içeriden' ayrıca, 'Hamileliğiyle ilgili haberler tam bir şoktur', ancak Garner'ın 'yakın çevresi, Jen'in ilk üç aylık döneminin sonuna yaklaşıyor olabileceğine dair uğultu' dedi. Garner'ın iddia edilen hamileliği hakkında herhangi bir özel ayrıntı veremedi ve bunun nedeni, raporun tamamının sahte haberler olmasıydı.Elbette Garner, Nisan 2017'de 'ilk üç aylık döneminin sonuna yaklaştığı' iddiasına rağmen, geçen yıl ikizlere ve hatta sadece bir bebeğe hamile değildi. Bekleseydi oyuncu geçen sonbaharda doğum yapmış olacaktı. Ve bunda görebileceğiniz gibi Garner'ın geçen yılın Ekim ayında çekilmiş fotoğrafı Los Angeles'tayken kesinlikle bebek yumruğu yapmıyordu.

Ek olarak ve Dedikoducu Polis yukarıda not edildi, Garner kimseyle çıkmadı bile hatta Affleck'ten ayrıldığından beri yeni bir ilişkiye ilgi duydu. Sadece birkaç ay önce bir etkinlikte muhabirlere, ayrıldığından beri 'randevuya çıkmadığını' söyledi ve ekledi, 'İnsanlar beni tuzağa düşürmek istiyor ve ben de' Hayır, teşekkür ederim! 'Gibiyim.' Ve daha önce bu ay 'Entertainment Tonight' bildirildi Garner, çıktığı bir sonraki kişinin 'uzun vadede işin içinde' olmasını istiyor. ama aceleyle flört sahnesine geri dönmüyor. Eğlence şovu, “Çocuklar yüzünden… çok dikkatli ve seçici olmak istiyor” diye paylaştı.

Şimdi tam bir yıl geçti TAMAM MI! Garner'ın hamile olduğuna dair sahte haberleri sattı ve bebek yok. O sırada Garner’ın kampı bize bunun 'kesinlikle doğru olmadığı' söylendi. 365 gün sonra durum böyle olmaya devam ediyor. Ve magazin dergisinin dergiyi satın alan tüketicileri ve internette gerçek olmayan hikayesini okuyan ziyaretçileri aldatması yeterince kötü olsa da, Dedikoducu Polis yayının yanlış rapor için bir düzeltme veya özür yayınlamamasının da eşit derecede yanlış olduğunu düşünüyor.

Jennifer Garner Hamile

(TAMAM MI!)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.