Jennifer Garner söylemiyor Ben Affleck o Ana de Armas onu şöhreti için kullanıyor. Bir tabloiddeki sahte bir iddia, olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Tarafından yeni bir makale Yaşam tarzı Garner, Affleck’in yeni kız arkadaşını 'yakından takip ettiğini' iddia ediyor. Sözde bir kaynak çıkışa, 'Jen, Ana’nın bir aktris olarak yeteneğinden şüphe etmese de Ana, ilişkilerini tam olarak gizli tutmaya çalışmadı' dedi. Yayın, fotoğraflar nedeniyle iddia edilen kaynağın ifadesini destekliyor de Armas ve Affleck öpüşürken gösteriliyor . İddia edilen kaynak 'Jen, Ben için en iyisini istiyor,' diye devam etti ve 've içgüdüsü Ana'nın kendisini daha ünlü yapmak için onu kullandığını söylüyor' diye devam etti. Sözde kaynak, Affleck'in 'Jen'in değerlendirmesinden memnun olmadığını, ancak cehenneme gidip geri döndükleri için onu duyduğunu' belirtti.Bu anlatıda kesinlikle gerçek yok. Dedikoducu Polis Ortak bir arkadaşımızla ve Affleck’le kontrol etti ve sahte raporun doğru olmadığını doğruladı. Garner'ın de Armas ile herhangi bir sorunu yok ve eski kocasıyla yakın bir ilişkisi olmasına rağmen endişelenmiyor. de Armas ile ilişkisi . Dahası, de Armas aynı zamanda başlı başına bir yıldızdır, aktris Affleck ile çıkmadan çok önce geçen yılki Altın Küre adayı performansı da dahil olmak üzere birçok filmde rol almıştır. Bıçaklar Çekildi . Ve tabi ki de Armas bir sonraki 'Bond kızı' olacak yaklaşan James Bond filminde Ölmek İçin Zaman Yok . Affleck ile olan ilişkisinin bu rolleri almasıyla hiçbir ilgisi yoktu ve açıkça şöhreti için kimseyi 'kullanması' gerekmiyordu.

Bu, magazin dergilerinin üç yıldız arasındaki dinamik konusunda ilk kez yanılmaları değil. Geçen ay, Dedikoducu Polis yanlış bir iddiayı bozmak Yaşam tarzı ısrar Garner, onun ve Affleck’in çocuklarının yanında Armas'ı degildi. . Sözde bir kaynak çıkışa, 'Jen teslim olmazsa, Ben'in çocukları Ana ile tanıştırması ve' kazara bundan bahsetmeyi unutması 'ihtimali var' dedi. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltti. Sahte hikayeyi reddeden Affleck'in bir sözcüsü ile konuştuk.

Eylül 2019'da, yayın tekrar radarımıza çıktı. Affleck’in 'arkadaşları' Garner'ın onu geri alacağına inanıyor .Adı bilinmeyen bir kaynağın, bir yıllık ayıklıktan sonra çıkışa verdiği iddia edildiğinde, arkadaşlar ikisinin yeniden birleşmesini bekliyorlardı. Dedikoducu Polis hikayeyi çürüttü. Makale alaycı bir şekilde Affleck’in iyileşmesinden yararlanmaya çalışıyordu. Ayrıca, Garner'ın neredeyse iki yıldır John Miller ile ilişki içinde olduğunu da hesaba katmadı. Eski eşler, derginin tasvir etmeye çalıştığı şeye rağmen, çocuklarının ebeveynleri olarak iyi bir yerdeler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.