Dır-dir Jennifer Garner boşanmasıyla başa çıkmak için karate dersleri alıyor Ben Affleck ? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis kusurlu anlatıyı düzeltebilir.

Göre Küre aktris, boşanma sürecine devam ederken 'merkezlenmiş' hissedebilmesi ve 'kendini koruyabilmesi' için siyah kuşak eğitimi alıyor. Güvenilir olmayan dergi ayrıca, 'tekmelemenin ve yumruklamanın, Affleck’in rehabilitasyondaki en son görevinin baskılarıyla başa çıkmasına yardımcı olduğunu' iddia ediyor. 'Hızlı bir vuruşa ihtiyacı var,' diye ekliyor çıkış.Bu öncül tamamen yanlıştır. Makale büyük olasılıkla uydurulmuştu çünkü Garner, 12 yaşındaki kızı Violet'e karate kursuna eşlik etti geçen ay. Fakat Dedikoducu Polis İsimsiz kalmak koşuluyla 'Violet’in sınıfına bir gün katıldığını' ve 'sadece destekleyici bir anne olduğunu' söyleyen aktrise yakın bir kaynakla görüştü. Garner, boşandığı için kendini bir karate sınıfına kaydetmedi.

Aslında, Garner, en küçük kızı Seraphina'yı karate sınıfına götürürken fotoğraflandı Haziran ayında geri döndü. O zamanlar sınıfa uygun değildi. Aynı ay, Affleck, altı yaşındaki oğulları Samuel'i karate kursuna götürdü. . Uzaklaşan eşler, çocuklarını açıkça aktiviteye katılmaya teşvik ediyor, ancak Garner'ın kendisi düzenli olarak katılmıyor.

Ancak, Garner, bir röportajda açıkladı İnsanlar geçen yıl yeni aksiyon filmi için forma girmek için karma dövüş sanatları kullandığını Nane . Dergiye, 'Bu konuda bir süredir çalışıyorum,' dedi. 'MMA becerileri, silah becerileri, bıçak becerileri yaptım.'

Film için hazırlığı sorulduğunda, Garner söyledi Haftalık eğlence , 'En büyük eğlenceydi. Ayrıca, çalışan hiçbir anne çocuklarına asla 'İkinci antrenmanımı yaparken kusura bakmayın' demeyecek, bu yüzden benim işim olduğu gerçeği bu deneyimi gerçekten şımartmamı sağladı. ' Basitçe söylemek gerekirse, Garner, evlilik sanatlarıyla geçmişinin bir film rolü için olduğunu açıkça ortaya koydu.

Gazetenin makalesinin uzaktan doğru olan tek bölümü, Garner'ın bazen fiziksel uygunluk ile uğraşmasıdır. Oyuncu şu anda boşanmasıyla başa çıkmak için karate dersleri almıyor. Görünüşe göre dergi, Garner'ın kızıyla karate sınıfından ayrıldığı bir fotoğrafını gördü ve bunu Affleck'ten ayrılmasına bağlamaya çalıştı. Bir diğer ilgisi yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.