2019'da bir tabloid iddia edildi Jennifer Garner dördüncü çocuğunu bekliyordu John Miller . Dedikoducu Polis o sırada hikayeye baktı. Birkaç üç aylık dönem geçtiği için, şimdi rapora ve keşfettiklerimize bir göz atalım.

Jennifer Garner Aylardır Bebek Yumruğunu Saklıyor mu?

Kadınlar Günü Garner'ın Ben Affleck'ten boşandıktan sonra 'kutlayacak bir şeyi' olduğunu ve Miller’ın bebeğine hamileydi. Garner'a yakın olduğunu iddia eden isimsiz kaynaklar, “Jen dört numaralı bebeği beklediğini öğrendiğinde şok oldu” ve inanamadığı için “yedi test yaptı” dedi.Dedikoducu Polis Garner'ın yıllar önce kendisinin daha fazla çocuk yapmıyordu . Oyuncu, Affleck ile paylaştığı üç çocuk annesi. Ama o zaman Kadınlar Günü Aktris, haberin 'şokunu atlattıktan' sonra, 'her zaman dört çocuk istediği' için 'ayın üstünde' olduğu konusunda ısrar etti. İçeriden öğrenen kişi, Garner'ın Noel sırasında arkadaşlarına ve ailesine bebek haberlerini söylediğini daha da açıkladı.

Chris Tucker Wo ist er jetzt?

Jennifer’ın Bebeği Nerede? Cevabımız Var

Daha önce de belirttiğimiz gibi, makalenin yayınlanmasının üzerinden neredeyse iki yıl geçti ve Jennifer Garner'ın dördüncüsü olmadı. Ek olarak, Garner ve John Miller dostane ayrıldı İki ay önce. Açıkçası, bu 'içeriden' kesinlikle hiçbir iç bilgi yoktu.

Ayrıca, Dedikoducu Polis anlatıyı düzeltti Garner bir bebek bekliyordu daha önce ve onun hakkında diğer yanlış hikayeler. Örneğin, iki yıl önce tutuklandık Kadınlar Günü Affleck'i talep etmek için Garner'a geri taşındı . Çıkış, Affleck ve Garner'ın Lindsay Shookus'tan ayrılmasının ardından evliliklerine bir şans daha vermeye karar verdiğini iddia etti. Dedikoducu Polis Aktöre yakın bir kaynak, ikisinin uzlaşmadığını bizimle doğruladı.

Geçen yıl, aynı dergi Garner ve Affleck'in yeniden evleniyorlardı . O sırada Garner hala Miller'le birlikteydi ve bu da raporu açıkça düzmece yaptı. Dedikoducu Polis Garner'ı iddia eden çıkıştan başka bir makaleyi reddetti Affleck'e bebek veriyordu ayık olduğu yılını anmak için. İkisinin bir araya gelmediğini açıklığa kavuşturarak anlatıyı çürüttük. Magazin gazetesinin Garner veya kişisel hayatı hakkında hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.