Jennifer Garner bir yıldız olmak için görüşmelerde değil Melania Trump uydurma bir tabloid habere rağmen biopic. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Aktrisin böyle bir projeye bağlı olmadığını öğrendik.

'Çok yakında! Melania The Movie ”dergisinin son sayısında bir manşet okuyor Yaşam tarzı . Eşlik eden makale, First Lady'nin 'paçavradan zenginliğe giden yaşam öyküsünü' anlatacak kendi biyografisini aldığını söylüyor. Sözde bir kaynak, 'Melania hakkında bir filme veya mini diziye çok ilgi duyulduğunu ve rolün, gıpta edilen kısmı alan kişi için oyunun kurallarını değiştirebileceğini' söylüyor.Dergi, 'gizli projenin' Slovenya'da bir konut bloğunda büyüyen genç Melania'nın nasıl modellik kariyerine devam ettiğine, gelecekteki kocası Donald Trump ile nasıl tanıştığına ve sonunda ABD'nin ilk hanımefendisi olduğuna odaklanacağını söylüyor. 'Şu anda oyuncu kadrosunun en ateşli karakterlerinden biri,' diyen sözde içeriden Garner, rolün en önde gelen oyuncularından biri olduğunu ekliyor.

Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan Garner'a yakın bir kaynağa ulaştı, ancak bize çıkışın raporunda gerçek olmadığını söyledi. Aktrise ilk hanımefendiyi bir filmde canlandırması konusunda yaklaşılmadığı söylendi. Güvenilmez magazin dergisinin sözde projenin arkasında hangi prodüksiyon şirketi veya stüdyonun olduğundan bahsetme zahmetine girmediğini de belirtmek gerekir. Ayrıca, satış noktasının 'biyografi' nin bir film mi yoksa mini dizi mi olacağını bilmemesi önemli bir kırmızı bayraktır.

Ek olarak, bu ilk sefer olmayacak Yaşam tarzı bir ünlü hakkında sahte bir biyografi oluşturdu. Dedikoducu Polis daha önce gazeteyi yanlış bir şekilde rapor ettiği için Leonardo DiCaprio bir filmde Bruce Springsteen'i oynayacaktı müzisyenin hayatı hakkında. Bu olmadı.

Dedikoducu Polis ayrıca yanlış iddia ettiği için yayını bozdu Justin Bieber biyografide George Michael'ı oynayacaktı Wham hakkında! şarkıcı. O film de hiçbir zaman geliştirilmemiştir.

O esnada, Dedikoducu Polis Mayıs ayında çıkışını düzeltti ve hakkında bir hikaye uydurdu Garner, Los Angeles'taki evinde erkek arkadaşı John Miller ile evleniyor . Oyuncu, CaliGroup CEO'su ile koridorda yürümüyor. 2017'de aynı tabloid yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Garner, Ben Affleck ile tekrar bir araya geliyordu. .

Söylemek yeterli, Yaşam tarzı ünlülerin biyografileri ve Garner’ın kişisel hayatı hakkında haber yapma konusunda çok zayıf bir geçmişe sahip. Dergi sürekli olarak her iki konu hakkında da kurgu pazarlıyor ve bu son makale de farklı değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.