Jennifer Garner spekülatif bir tabloid haberine rağmen yeni erkek arkadaşı John Miller’ın bebeğine hamile değil. Dedikoducu Polis bu yalanı münhasıran düzeltebilir. İddianın yüzde 100 doğru olmadığı söylendi.

Göre Dünya 'boşanmasının mürekkebi bile kurumamış' iken Ben Affleck İddiaya göre 'Garner zaten başka bir adamın bebeğiyle hamile kalıyor.' Herhangi bir kanıt olmaksızın, süpermarket gazetesi, CaliBurger'in CEO'su Garner ve Miller'ın sadece 'gelişigüzel çıktıklarında' ısrar ederken, aktrisin 'hamile kaldığı ve aniden boşanmasını bu yüzden sonuçlandırdığı' olduğunu iddia ediyor. Affleck. ' Bir şekilde güvenilir bir bilgiye sahip olduğu izlenimini vermek için, sık sık gözden düşürülen dergi, sözde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor: 'Jen son zamanlarda bol giysiler giyiyor ve insanlar onun bir bebek yumruğunu saklayıp saklamadığını merak ediyor. '



“Merak etme” ve “olabilir” gibi belirsiz kelimeleri kasıtlı olarak kullanan aynı kaynak, Garner'ın “parladığını” ve “yolda başka bir çocuğa sahip olmaktan çok memnun olacağını” iddia ediyor. Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Jen, John'la bir aile kurmaya hazırsa, o zaman daha fazla beklemek istemez.' İzin vermek Dedikoducu Polis sözde 'içeriden' birine neden güvenilmeyeceğini belirtmek için. Eğer bu kişi gerçekten içeriden bilgiye sahip olsaydı, örneğin 'insanları merak ettiriyor' veya 'Jen bir aile kurmaya hazır mı' demezdi. Bu kişi, Garner'ın başka bir bebeğe hamile olup olmadığını kesin olarak bilecektir.

Ek olarak, dergi kendisiyle biraz çelişiyor. Garner’ın iddia edilen hamileliğinin 'boşanmasını aniden sonuçlandırmasının nedeni' olduğunu savunuyor. Ancak birkaç cümle sonra, oyuncu daha fazla çocuk sahibi olmak isterse, 'daha fazla beklemek istemez' yazıyor. Hamile kalmak için bu kadar acelesi olsaydı, Affleck'ten boşanmasının birkaç gün önce mi yoksa yolda mı bittiği önemli olmazdı.

Alışkanlıkla kanıtlanmamış yayın, dayanıksız makalesini, sözde 'içeriden' teklifiyle bitiriyor: 'Artık kapı [Garner ve Miller] 'ın birlikte yerleşmeleri için açık. Fakat Garner ve Miller ciddi bir şekilde çıkmıyorlar. . Ve kesinlikle birlikte bir bebek beklemiyorlar.

Aksine Küre Garner'ın gerçekten hamile olup olmadığını gerçekten bilmediği için her cümleyi kuşkulu bir dille ifade ettiği varsayılan, Dedikoducu Polis onun olmadığına sizi temin ederim. Ortak bir tanıdığımız ve 46 yaşındaki aktris, bize hiç şüphesiz Miller’ın bebeğini taşımadığını söylüyor. Beş yıl önce bahsetmeye değer Garner, Ellen DeGeneres'e çocuk sahibi olmayı bıraktığını bile söyledi. .

Elbette, magazin gazetesinin son hikayesinin sahteliğine tamamen şaşırmadık. Kardeş yayınları defalarca yanlışlıkla Garner'ın hamile olduğunu bildirdi. Temmuzda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star iddia etmek için Garner, Affleck ile başka bir bebeği daha doğuruyordu. . Bundan üç ay önce, saçma bir şekilde iddia edilen bir makaleyi çürütmüştük. Garner, Josh Duhamel'in bebeğine hamileydi .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.