Jennifer Garner hamile değil Ben Affleck Bebeği ve eski eşler bir daha bir arada değiller. Bir tabloid, aktrisin yakın zamanda bir tıp kliniğine yaptığı ziyaretten yararlanmaya çalışıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.

Makale, Affleck ve Garner'ın birkaç hafta önce yeniden bir araya geldiklerine dair çılgın bir iddiayla başlıyor, ancak tam olarak ne zaman ve nasıl yeniden birleştiklerini belirtmek zahmetli değil. Oradan, dergi cesur hamilelik iddialarına atlıyor. Çıkışa göre, Garner Los Angeles'tayken bir arkadaşıyla bir şeyler tartışırken görülmüştü ve bu boş boş sohbetten daha fazlası gibi görünüyordu.Seyircilerden biri dergiye, 'Arkadaşı neşeyle çığlık attı ve Jen sırıtmayı durduramadı,' dedi. Açıkça ona bebek sahibi olduğunu söylemiş gibiydi. Bu yeterli değilse, Garner 'ultrasonda uzmanlaşmış bir tıp kliniğine' girerken fotoğraflandığında 'olay örgüsü kalınlaştı'.

Kaynak, 'Jen hamileyse, onun Ben’in bebeği olduğuna şüphe yok' diyor. Bir 'içeriden', 'Ayrılmış olabilirler, ancak son birkaç aydır birbirlerinden ayrılamazlar ve hala birbirlerini çok seviyorlar' diyor. 'Artık Ben gösterisini temizlediğine göre, belki de onları sonsuza dek bir araya getirmek için ihtiyaç duydukları bağ başka bir bebek olabilir.'

Gazete gazetesi, Garner ve Affleck hakkındaki önceki iddialarını tembelce geri dönüştürmekle kalmıyor, aynı zamanda inanılmaz derecede temelden sapmış durumda. Garner, ultrasonda uzmanlaşmış bir tıp kliniği olan LSG Imaging'i ziyaret ederken, ultrason almaya gitmedi. Klinik ayrıca mamografi konusunda da uzmanlaşmıştır - Hangi Garner her ekimde alır Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı onuruna. Oyuncu, meme kanseri taramasının önemi hakkında güzel bir mesajla birlikte bu haftanın başlarında Instagram'da yaşadığı deneyimler hakkında bir paylaşımda bulundu.

Çıkış, ya Garner’ın ziyaretinin doğasından habersizdir ya da dergi satmak için isteyerek bunu görmezden gelmiştir. Magazin dergisi, hakkındaki iddialarına ne olduğunu söyleme zahmetine bile girmiyor. Affleck, aktris Jodie Comer ile aşk peşinde bu aydan daha erken. Ve daha önce de bahsettiğimiz gibi, bu, özellikle eski çift hakkında dedikodu uyandırmaya yönelik ilk girişimi değil.

Daha geçen ay, tabloid bu konuda kararlıydı Affleck ve Garner Hawaii'de yeniden evleniyorlardı. aktör 'gösterisini temizledikten' sonra. Ve ondan önce, hakkında çok tanıdık olan hikayeyi yayınladı. Affleck ve Garner, ayıklığını kutlamak için bebek sahibi olurlar . Yayın, iki aydan kısa bir sürede, eski sevgililerin üç ayrı kez yeniden bir araya geldiklerini ve iki hamilelik geçirdiğini iddia etti.

Maalesef dergi için aynı yalanı defalarca tekrarlamak onu doğru yapmaz. Garner hala CEO John Miller ile çıkıyor ve Affleck ile üç çocuğa başarılı bir şekilde eş-ebeveynlik yapmaya devam ediyor - ebeveynlik tam zamanlı bir iş olduğu için büyük olasılıkla 'ayrılmaz' görünmelerinin nedeni bu. Tabloid tamamen yanlış, ama en azından, Dedikoducu Polis bunun Garner’ın erken kanser taramalarının önemi hakkındaki mesajına daha fazla dikkat çekmesini umabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.