Dır-dir Jennifer Garner ona hamile ve John Miller Bebeği mi? Bu, aktrisin dördüncü çocuğunu ve önce yeni erkek arkadaşını beklediğini iddia eden yeni bir tabloid haberinin önermesi. Dedikoducu Polis ancak bu yalanı düzeltebilir.

Göre Kadınlar Günü , Garner'ın Ben Affleck'ten boşandıktan sonra 'kutlayacak bir şeyi' var. Çıkış, Nisan ayında 47 yaşına giren aktrisin, Cali Group CEO'su ve zaten iki çocuk babası olan Miller'dan başka bir bebek sahibi olduğu konusunda ısrar ediyor. Dergi, 'yakın bir kaynağın' olduğunu iddia ediyor Garner, yayına 'Jen, dört numaralı bebeği beklediğini öğrendiğinde şok oldu ve inanamadığı için yedi test yaptığını söyledi.''İlk şoku atlattıktan sonra,' diye ekliyor ihbarcı sözde, 'Jen ayın üstünde olduğunu ve her zaman dört çocuk istediğini söyledi.' Sözde 'kaynak' ayrıca, 'Arkadaşlarına ve ailesine Noel boyunca mutlu haberi anlattı.' Garner'a yakın olan 'kaynak' Garner'ın 'yedi [hamilelik] testi yaptırdığını' bilip Noel'de haberi paylaşmasına karşın, adı bilinmeyen ve izlenemeyen kişi Garner'ın ne zaman olacağını bilmiyor.

Görünüşe göre makale, magazin gazetesinden biri Garner'ı bebek yumruğuyla gördüğünü düşündükten sonra üretilmiş. Dergi, 'yakın zamandaki Art of Elysium Gala'da, midriffini saklamak için zekice yerleştirilmiş bir yay ile siyah bir Gucci giydiğini' yazıyor. Bununla birlikte, 5 Ocak olayından bu yana, oyuncu birkaç kez fotoğraflandı ve kesinlikle hamile değil gibi görünüyor.

Örneğin, hakkında çok şey yazıldı Garner ve Los Angeles Clippers ve Golden State Warriors maçında giydiği dar PVC pantolon Cuma gününde. Ve Garner, 6 yaşındaki oğlu Samuel'e Brentwood'da sırtına binerken resmedildi. Cumartesi günü. Hamile olsaydı, oğluna sırtına binerek kendini zorlamayacaktı.

Ve magazin gazetesi, Garner'ın Miller'le bir çocuk sahibi olmasını sürdürmek ve her zaman dört çocuk istemesi olarak tanımlanamayan bir 'kaynak' sözünü aktarırken, aktris birkaç yıl önce 'kesinlikle' çocuk sahibi olmayı bitirdiğini söyledi. Beş yıldan fazla bir süre önce, Garner, talk şovunda Ellen DeGeneres'e çocuk sahibi olmayı 'bitirdiğini' söyledi. . 'Bu kadar yeter,' dedi şakacı bir şekilde, 'Dünyaya yeterince şey sağladık.' Ve geçen ay, benzer söylentiler yayılırken, aktrisin temsilcisi Dedikoducu Polis kayıtta şu sözler Garner'ın Miller’in bebeğine hamile olması yanlıştı .

Kadınlar Günü Garner hakkında haber yaparken harika bir ize sahip değil. Örneğin geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış bildirildiğinde yayını bozdu Josh Duhamel, Garner'la çıkıyordu ve onunla ve Affleck’in çocuklarıyla üvey babasını oynuyor . Tabii ki ikisi Sevgiler, Simon yardımcı yıldızlar romantik bir şekilde ekran dışında yer almadılar. Aynı zamanda, geçen Mart ayında yanlış bir şekilde nasıl Affleck ve Garner tekrar birlikteydiler. .

Hakkında yanlış anlatı Garner, Miller’in bebeğine hamile Birkaç ay önce çıktıkları ortaya çıktığından beri çifti rahatsız etti. Hatta iddia edildi Affleck ve Garner boşanmalarını sadece Miller ile bebekleri olduğu için tamamladılar. . Ancak bu masalların hiçbiri doğru değildi ve Garner'ın Miller'dan dört numaralı bebeği beklemesiyle ilgili son hikaye de değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.