Jennifer Garner zorlamıyor Ben Affleck raporlara rağmen şekle girmek için. Bir tabloid bu gerçek dışı iddiayı üretti ve diğerleri şimdi bunu çevrimiçi olarak yayıyor. Fakat Dedikoducu Polis hikayeleri çürütebilir.

Göre National Enquirer , 'gevşek' bir Affleck, 'öfkeli' yabancılaşmış karısı tarafından 'şekle geri dönüyor'. Sözde 'içeriden' biri, Garner'ın 'çocukları onun sağlığı konusunda çok endişelendiği' için ona 'yardım etmeye' yönlendirildiğini iddia ediyor. Şimdi sözde '45 yaşındaki Ben'i temel eğitim programındaymış gibi çalışıyor.'Garner'ın 'onu bir detoks diyetine bile soktuğunu' iddia eden dedikodu dergisinin sözde kaynağı, 'Ben'e kardiyo, kilo ve direnç egzersizleri yaptırdı' diyor. Ancak çıkış, oyuncunun ona bu kadar sert baskı yapmak için gizli bir nedeni olduğunu da öne sürüyor. Yayın, Garner'ın 'içkisi, kumar oynaması ve aldatmasıyla evliliklerini mahvettikten' sonra 'egzersizlerini ve diyetini kontrol etmekten keyif aldığını' iddia ediyor.

İddia edilen haberciyi iddia ediyor: 'Ben 100 şınavda durmak istediğinde, Jen ona 50 tane daha yapmasını söylüyor.' Bu sözde muhbir ekliyor, 'Ben'in Batman'ı tekrar oynamak için forma girmesi gerekiyor, bu yüzden Jen ona bir iyilik yapıyor. Ama aynı zamanda onun acı çekmesini izlemekten de zevk alıyor. ' Yine de bu fitness seanslarının sözde ne zaman ve nerede gerçekleşeceği asla söylenmedi. Garner ve Affleck en son kilisede birlikte görüldüler. sadece bir hafta önce ve hiçbiri antrenman için giyinmemişti.

Bernstein 600 lb Leben jetzt

Son birkaç ayını Hawaii'de çekimler yaparak geçirdi. Üçlü Sınır Garner ve çocukları onu orada ziyaret ederken, Affleck'in kayak yaparak egzersiz yaptığı kız arkadaşı Lindsay Shookus ile . Tersine, Garner yürüyüşe çıkarken görüldü onsuz. Belli ki spor rejimini kontrol etmiyor.

Ek olarak, süpermarket tabloidinin izlenemeyen 'içeriden' biri, aktörün şu anda 'Batman oynamak için forma girmesine' gerek olmadığı için ya üzücü bir şekilde bilgisiz ya da belki de yok. Şu anda yapımda süper kahramanın yer aldığı yeni bir film yok ve Affleck, karakteri canlandırmaya devam edip etmeyeceğinden emin olmadığını defalarca belirtti. . Dolayısıyla bu öncül şeffaf bir şekilde yanlıştır.

Prinz William und Kate scheiden sich wahr oder falsch

Ayrıca doğru değil, Dedikoducu Polis Kayıtta konuşmayı reddeden bir kaynak, Garner'ın Affleck'i çocuklarının endişeleri nedeniyle şekillendirdiği ve ona 'acı çektirmeye' çalıştığı iddiası olduğunu söyledi. Basitçe söylemek gerekirse, çocuklarının babasının sağlıklı olmasını kesinlikle istese de, Garner'ın Affleck'in diyet veya egzersiz planlarında doğrudan bir rol oynamadığından eminiz. Ayrıca derginin neredeyse tam olarak bir yıl önce, hakkında benzer bir makale yayınladığında yanlış olduğu da unutulmamalıdır. Garner, Affleck'i bir 'içki temel eğitim kampına' sokuyor İlişkilerini kurtarmak için 'şişman fiziğini keseceği'.

Elbette, çift boşanma davası açtı. Şimdi daha da kötüsü, eskisini anımsatan şüpheli derecede düzmece bir hikaye kurgusunun üstüne, National Enquirer Kardeş satış yerleri, Star ve Radar Çevrimiçi , her ikisi de çevrimiçi olarak bu yeni iddiaları yeniden gündeme getiriyor. Aksine Dedikoducu Polis , her iki yayın da iddiaları doğrulamak için fark edilir bir çaba sarf etmemiş ve bunun yerine web sitelerinde basılı raporla aynı olan yazılar için körü körüne kopyalamıştır. Bu gazetecilerin işi değil. Lemminglerin işi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.