Are Jennifer Garner ve onun yeni erkek arkadaşı John Miller zaten birlikte mi hareket ediyorsun? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis yanlış hikayeyi düzeltebilir.

Oyuncu ve Cali Group CEO'su yalnızca birkaç aydır çıkıyorlar, ancak Temasta , ilişkilerinde bir sonraki adımı atacak ve birlikte yaşamaya başlayacaklardır. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Bazı insanların bunun çok erken olduğunu düşündüğünü biliyor, ancak artık aşklarının bir sır olmadığını, 7/24 birlikte olmak istiyorlar.' Sözde kaynak ekliyor, 'Zaten evlenmekten bahsediyorlar ve Jen de John'la çocuk yapmayı reddetmedi.'Şüpheli habercisi, oyuncunun arkadaşlarının onun çok hızlı hareket ettiğinden endişelendiğini ve ayrıca iş adamının 'kendi profilini yükseltmek için Jen'i kullanıyor olabileceğinden' endişelendiğini söyleyerek devam ediyor. Ancak Garner'ın Miller'ın 'tek' olduğuna ikna olduğu söyleniyor. Şüpheli kaynak 'Taşınmak ilk adımdır, sonra oradan devam edecekler' diye ekliyor.

Derginin durum hakkındaki açıklaması tamamen yanlıştır. Sadece birkaç hafta önce İnsanlar dergi bunu bildirdi Garner, Miller'a aslında 'erkek arkadaşı' demiyor. Güvenilir yayın ayrıca, 'Birlikte eğleniyorlar ve bu çok kolay. John'u yalnızca çocuklarıyla meşgul olmadığı zamanlarda görüyor. Çocuklarının onun bir numaralı önceliği olduğunu anlıyor. ' E! Benzer şekilde bu ayın başlarında bildirilen haberler Garner ve Miller’ın ilişkisi henüz 'ciddi değil' .

Dikkat çekmeye değer, bulvar gazetesinin düzmece hikayesi ayrıntılardan yoksundur. Çıkış, aktrisin ve CEO'nun sözde yeni yaşam durumunun neye benzeyeceğini açıklayamıyor. Miller, Garner'a mı taşınıyor, yoksa tersi mi? Birlikte yeni bir ev mi satın alıyorlar? Bu cevapları derginin sahte makalesinde bulamazsınız.

Bunlara ek olarak, Temasta geçen yıl bir kapak haberi yayınlayan gazetenin aynısı Garner, Ben Affleck ile tekrar bir araya geliyordu. . Bu hiç olmadı. Bunun yerine eski sevgililer boşanmalarını geçen ay sonuçlandırdı.

Bu aynı zamanda aktrisin yeni aşkını çevreleyen uydurma bir hikayeyi ilk kez çürütmek zorunda kalmayız. Daha geçen hafta Dedikoducu Polis tabloid’in kardeş yayınını bastı, National Enquirer , yanlış bir şekilde iddia etmek için Garner, Miller’in bebeğine hamileydi. . Bu son makale, oyuncunun bir çocuk beklediğinden bahsetmiyor. Bu son anlatıma gelince, Dedikoducu Polis aktris ve Cali Group yöneticisinin birlikte hareket etmeyeceği duruma yakın bir kaynak tarafından temin edildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.