Magazin iddialarından biri Jennifer Garner yaslanıyor Brad Pitt gibi Ben Affleck ayıklığını korumaya çalışır. Önerme tamamen yanlıştır. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Bu haftanın başlarında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB yanlış bir şekilde iddia etmek için Pitt ve Garner gizlice çıkıyorlar birkaç ay için. Dergi ayrıca, ikisinin Beverly Hills Hotel'de buluşmalar için buluştuğunu iddia etti. Hikaye anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyordu, ancak her iki yıldızın sözcüsü kayıtta bize onların bir çift olmadıklarını söylüyorlar. Maalesef güvenilmez dergi, Garner’ın eski kocasını da sahte anlatıya sürüklüyor.Affleck, bu ayın başlarında 40 günlük alkol bağımlılığı rehabilitasyonunu tamamladı ve ayakta tedavi görmeye devam ediyor. Bu arada Pitt, geçen yıl Angelina Jolie'den boşandıktan sonra içkiyi bıraktığını açıkladı. Gazete, Garner'ın Pitt’in ayıklığa olan bağlılığından “etkilendiğini” ve eski kocasının alkolizmle mücadelesinin ortasında “onun rock'ı haline geldiğini” söylüyor. “Jennifer'ın neyle uğraştığını ilk elden anlayabiliyor” diye ekliyor tabloid.

Bu anlatının tamamı yalanlara dayanıyor. Hem Pitt hem de Garner adına konuşma hakkına sahip ayrı temsilciler, çıkmadıklarını açıkça belirtti. Oyuncu, bir ilişkisi olmadığı için onu 'rock' olarak kullanmıyor. Aşağıdakiler gibi güvenilir ünlü haber kaynakları İnsanlar ve 'Bu gece eğlence' bu ayın başlarında Garner, Affleck'ten boşanması kesinleştiği için tekrar çıkıyor. . Ancak, KB Pitt'i gördüğünü iddia eden dünyadaki tek yayın. İkisi arasında romantizm yok.

Ayrıca, satış noktası, Garner’ın kişisel hayatı hakkında doğru bir şekilde haber yapmak söz konusu olduğunda güvenilemeyeceğini defalarca kanıtlamıştır. Örneğin Ağustos ayında, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Garner çocuklarının iyiliği için Affleck'i geri alıyordu. . Bu hikaye Nisan ayında birinin hemen ardından geldi Garner ve Affleck evliliklerine 'ikinci bir şans' veriyor. Artık eski sevgililerin boşanması kesinleştiğine göre, çıkış noktasının duruma dair sıfır içgörü sahibi olduğu açıktır.

İşte gerçekte olan şey. Pitt ve Garner’ın ayrı ayrı boşanmaları sayısız magazin öyküsüne konu oldu ve şimdi KB onları birleştirmenin bir yolunu buldu. Dedikoducu Polis magazin gazetelerine herhangi bir fikir vermek istemiyor, ancak Affleck ve Jolie'nin romantik bir şekilde birbirine bağlanması şok edici olmayacaktı. Tüm bu destan, yaratıcı hayran kurgusundan başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.