Bunu iddia eden bir tabloid raporu Jennifer Garner ve Josh Duhamel 'tekrar açık' tamamen yanlıştır. Başlangıç ​​olarak, ikisi ilk etapta asla bir arada olmadılar. Oyuncu ve aktris, bir ilişki içinde olduklarına dair söylentilere güldüler ve Garner'ın temsilcisi, Dedikoducu Polis Bu son makale daha çok yalan.

Bu yılın başlarında, Garner ve Duhamel'in film setinde buluştuktan sonra çıkmaya başladığını iddia eden sayısız magazin raporu vardı. Sevgiler, Simon . Dedikoducu Polis o kadar yaygın hale gelen yanlış anlatıyı defalarca çürüttü ki Garner ve Duhamel romantizm söylentilerini kendileri reddettiler birlikte filmlerinin tanıtımını yaparken. Maalesef bu durmadı TAMAM MI! sahte önermeyi yeniden canlandırmaktan.Geçen hafta, aktör sadece birkaç ay çıktıktan sonra kız arkadaşı Eiza Gonzalez'den ayrıldı ve tabloid'e göre, dağıldıktan hemen sonra Garner'ı aradı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şunları söyledi: “Josh, paylaştıkları şeyin kaçmasına izin verilemeyecek kadar özel olduğunu fark etti, bu yüzden Jen'e ona bir şans daha vermesi için yalvardı. Jen bunu kendi şartlarına göre yapıyor ve yavaşlatmak istiyor, ki Josh için sorun yok. '

Prizin şüpheli kaynağı şöyle devam ediyor: 'Jen, hayatında yeniden bir erkeğe sahip olduğu için mutlu, özellikle Josh gibi biri, çünkü kendisi de boşanıyor.' Görünüşte sahte olan ihbarcı ekliyor: 'Tam olarak aradığı türden bir adam olabileceğini kanıtlamaya hazır ve onu bir daha kaybetmeyeceğine söz verdi.'

Garner ve Duhamel'in ilk etapta hiç çıkmadıkları düşünüldüğünde, magazin gazetesinin 'geri döndükleri' iddiası açıkça doğru değil. Yine de Dedikoducu Polis Garner’ın sözcüsünü kontrol etti ve sözcü, ikisinin hiçbir zaman bir öğe olmadığını ve artık tek olmadığını doğruladı. Derginin makalesi anonim bir 'kaynağa' ve kanıtlanacak kadar gerçek olmayan bir hikayeye dayanıyor, ancak aktrisin temsilcisi onu reddetmek için rekora gidiyor.

Ayrıca not edilmelidir, TAMAM MI! aktrisin aşk hayatına gelince çok kötü bir sicile sahip. Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için Nisan ayında dergiyi bozdu Garner, Duhamel'den birine ait bir bebeğe hamileydi. , Ben Affleck veya 'gizemli bir adam'. Zamanın gösterdiği gibi, oyuncu bir çocuk beklemiyor, Duhamel, görüşmediği kocası ya da herhangi bir 'gizemli adam' ile romantik bir ilişkisi yok. Görünüşe göre güvenilmez çıkış, Garner ile Duhamel'i yeni bekar olduğu için tekrar bağlamaya karar verdi, ancak anlatı doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.