Jennifer Garner kalbi kırık değil Josh Duhamel sözde rahatlamak Megan Fox , her düzeyde yanlış olan bir tabloid habere rağmen. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özellikle çürütebilir. Anlatının tamamı yalanlara dayanıyor.Göre TAMAM MI! , Garner ile bir ilişki başlattıktan sonra başka bir 'romantik hayal kırıklığı' yaşıyor. Sevgiler, Simon Şu anda Fox'u yaklaşan film setinde takip ettiği iddia edilen ortak yıldız Duhamel, Köpek Gibi Düşünün . Sözde bir 'kaynak' dergiye, 'Josh başından beri Megan'a aşık oldu' dedi. 'İkide rol aldılar Transformers filmleri bir araya getiriyor ve onunla bir sahne hazırladığında gaga gidiyor. 'Prizin şüpheli içeriden biri, Garner'ın üzülmesine rağmen durum karşısında tam olarak kör olmadığını söylemeye devam ediyor. Jen'in yaşadığı onca şeyden sonra saf değil. Yumurtalarını tek bir sepete atmıyordu, ”diye ekliyor sahte gibi görünüyordu. Josh'ı seviyor ve yakışıklı ve çok seksi olduğunu düşünüyor ama arkadaşlarına bunun belki de geri adım atması gerektiğinin bir işareti olduğunu söylüyor.

Bunların hiçbirinde uzaktan doğru olan hiçbir şey yok. Yeni başlayanlar için, Garner ve Duhamel sevgili dedikodularından güldü Mart ayında filmlerinin tanıtımını yaparken. İnkarları hemen ardından geldi Dedikoducu Polis İkisinin bir çift olduğuna dair sayısız hikayeyi çürütmek. The Sevgiler, Simon yardımcı yıldızlar hiçbir zaman romantik bir ilişki içinde olmadı, bu nedenle bu son makale baştan beri kanıtlanabilir şekilde doğru değil.Magazin hikayesinin ikinci yönü artık doğru değil. Dedikoducu Polis seslendi KB bu haftanın başlarında yanlış bir şekilde iddia ettiğim için Duhamel, Fox ile çıkmaya başlamak istedi , evli ve üç çocuklu. Oyuncunun kendi temsilcisi, ikisinin dostane ve profesyonel bir ilişkisi olduğuna dair bize güvence verdi. Bu arada, 'Bu Gece Eğlence' geçtiğimiz günlerde şunu bildirdi: Duhamel şu anda oyuncu Eiza Gonzalez ile çıkıyor . Garner ile Fox arasında aşk üçgeni yok.

Bunlara ek olarak, TAMAM MI! bir hevesle rastgele hikayeler buluyor gibi görünüyor. Geçen ay, Dedikoducu Polis yanlışlıkla iddia ettiği için yayını bozdu Garner hamileydi ve bebek Duhamel, Ben Affleck veya 'gizemli bir adam' a ait olabilir. Açıkçası, bu son rapor herhangi bir hamilelikten bahsetmiyor.

Buradaki model oldukça açık hale geliyor. Duhamel çekici bir kadın başrolle çalışmaya başlar başlamaz, magazin dergileri onu onunla var olmayan bir romantizme sürükler. Aktörün Garner ile çıkmadığı artık çok netleştiğine göre, dergi onu Fox için terk ettiğini iddia ederek itibarını kurtarmaya çalışıyor. Güvenilmez çıkış, okuyucularını yalanlarla bombardımana tutuyor.Katie Holmes & Jamie Foxx verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.