Jennifer Garner yakın zamanda dördüncü çocuğuna hamile olduğu söylentileri arasında sörf yaparken görüldüğü sahile gitti. Dedikoducu Polis bir ay önce bu iddiayı dile getiren tabloid hikayesine baktı. İşte ortaya çıkardıklarımız.

Haziranda, TAMAM MI! iddia etti Takma ad yıldız 48 yaşında “mucize bebeğine” hamile kaldı. Magazin haberine göre aktris Mayıs ayında Los Angeles'ta arkadaş grubuyla sohbet ederken görüldü, ancak Garner'da farklı bir şey olduğunu iddia etti. Bir görgü tanığı, dergiye Garner'ın sözde bir bebek yumruğu yaptığını ve bunu gizlemek için hiçbir şey yapmadığını söyledi. Oradan, başka bir isimsiz kaynak görünüşe göre Garner'ın erkek arkadaşı John Miller'dan bir bebek beklediğini doğruladı.Şüpheli içeriden biri, 'Jen ve John her zaman bir gün birlikte bir bebeği karşılamayı seveceklerini söylerdi, ancak yaşı göz önüne alındığında, Jen bunun mümkün olacağını düşünmedi' dedi. Sözde kaynak devam etti, “Yani hamile olduğunu öğrendiğinde iyi bir şekilde şok oldu. Bu bir mucizeden başka bir şey değil. ' Kabataslak içeriden biri, aktris ve erkek arkadaşının haberi gizli tutmaya çalıştığını, ancak haberi bazı arkadaşlarına da aktardığını iddia etti.

Yayın, iddia edilen mutlu haberler nedeniyle de iddia edildi, Garner ve Miller mihraba doğru yarışıyorlar. Gazeteci, çiftin aylardır 'gizlice' nişanlandığını ve şimdi beklediklerinden, düğün planlarını aceleye getirmeye karar verdiklerini açıkladı. Jen çok geleneksel. Bebek doğmadan önce evlenmiş olması onun için önemli, ”diye ekledi kabataslak kaynak.

Was ist mit Steven Assanti passiert?

Hikayenin 'düğün' kısmını incelemeden önce, aktrisin gerçekten bekleyip beklemediğini açıklığa kavuşturalım. Gibi Dedikoducu Polis belirtti, Garner birkaç gün önce oğlu Samuel ile sörf yaparken görüldü. . Resimlerden Dedikoducu Polis şunu göstermek keşfetti İnci limanı aktris plajda eğlenirken hamile görünmüyordu. Aslında Garner'ın düz bir karnı var. Neyden TAMAM MI! Aktris, Mayıs ayında zaten 'bir çarpma sporu' yaptığını, bu yüzden eğer bekliyorsa şimdiye kadar daha ileride olacağını iddia etti. Ayrıca, o kadar hamile olsaydı, sörf yapacağını da düşünmüyoruz. Bizim tahminimiz TAMAM MI! aktrisin 'kanıt' olarak kullanması şaşırtıcı olmayan bir fotoğrafını çekti.

Oyuncu Miller ile 'nişanlı' olduğu sürece, Dedikoducu Polis zaten anlatıyı düzeltti Garner, Miller ile nişanlandı. . Ek olarak, oyuncu kendisi çıkıp nişanlı olup olmadığını belirtmedi. Üstelik bu, Jennifer Garner'ın John Miller’ın çocuğuna hamile olduğunu yanlış bir şekilde belirttiği için magazin gazetesini ilk kez tutuklayışımız olmayacaktı.

Mart 2019'da dergi, Garner, Miller'dan bir bebek bekliyordu . Makalede, oyuncunun çocukla birlikte olduğunu keşfettikten sonra Miller ile evleneceği iddia ediliyordu. Bu hikaye çok tanıdık gelmiyor mu? Dedikoducu Polis anlatıyı duruma yakın olan ve doğru olmadığını onaylayan bir kaynak tarafından çalıştırdı.

Gazete, Aralık 2018'de de aynı iddiayı yaptı. Garner, Miller'dan bir bebek bekliyordu . Güvenilmez dergi, Garner’ın eski kocasının sözde hamileliği nedeniyle onu tebrik ettiğini iddia etti. Hiçbiri doğru değildi. Dedikoducu Polis Sahte raporu, tıpkı bununla yaptığımız gibi, çıktığında reddetti.

Wer ist Leonardo Dicaprio aus

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.