Dır-dir Jennifer Garner öfkeli Ben Affleck Yeni romantizmi Ana de Armas ? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Göre Sıcaklık , Garner eski kocasının kendisiyle çıktığını öğrendi. Derin su Geçen hafta Küba ve Kosta Rika'daki ikilinin fotoğrafları ortaya çıktığında dünyanın geri kalanıyla birlikte başrolü paylaştı. Bilinmeyen bir kaynak, üzülmesinin ana nedenlerinden biri, Affleck'in geçen ay yaptığı bir röportajda boşanmalarının 'hayatımın en büyük pişmanlığı' olduğunu söylemesidir. Şimdi sözde eski sevgilisi tarafından 'kullanıldığını' hissediyor ve de Armas ile gizlice çıkarken ilişkileri hakkında samimi bir şekilde konuştuğu için kızgın.Şüpheli habercisi, “Jen kalbi kırılmış ve aşağılanmış hissediyor” diyor. 'İmajını onarmak ve filmini tanıtmak için Ben tarafından tamamen kullanıldığını hissediyor [ Dönüş yolu ]. Bütün bu röportajları verirken, onu incittiği için ne kadar pişman olduğunu söylerken Ana ile eğleniyordu. ' Görünüşte sahte olan içeriden ekliyor: 'Ben'in biriyle birlikteyken ilişkileri hakkında bu kadar açık bir şekilde konuşmasının adil olduğunu düşünmüyor.'

Dedikoducu Polis Garner'ın Affleck’in yeni ilişkisinden kör olmadığını ve onun tekrar çıktığı için üzülmediğini söyleyen kendi güvenilir kaynağımızı kontrol etti. Şöyle New York Times aktörün pişmanlıkları hakkında açtığı röportaj , hayatıyla birlikte “ilerlemek” ten de bahsetti. Bu röportajda belirttiği hiçbir şey, başka biriyle çıkmasıyla çelişmiyor. Evliliğinin sona ermesinin sorumluluğunu aldı. Ayrıca Garner'ın işadamı John Miller ile bir yıldan fazla bir süredir ilişkisi olduğu da unutulmamalıdır, bu yüzden o da yoluna devam etmiştir. Aktris, bağımlılık sorunları arasında eski kocasını desteklemekten başka bir şey değildi ve o da aşkı bulmasını destekliyor.

O esnada, Sıcaklık hakkında hikayeler uydurma alışkanlığı vardır. Takma ad röportajlarda söylediği şeylerden dolayı eski sevgilisine üzülüyor. Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Garner, sevgiyle konuştuğu için Affleck'e kızmıştı. eski nişanlısı Jennifer Lopez'den. Durum bu değildi.

Ayrıca bu ay, Dedikoducu Polis seslendi Star yanlış iddia ettiğim için Garner, Affleck'in evliliklerini tartışmasına üzüldü terfi ederken Dönüş yolu . Gerçekte, Affleck ve Garner, Hollywood'un en samimi eski sevgililerinden biridir. Eski eşler birbirlerine saygı duyuyor ve üç çocuğunu birlikte başarıyla eş-ebeveynlik yapıyor. Bu devam eden drama temelsizdir.

Kaynaklar

  • Barnes, Brooks. 'Ben Affleck Acıdan İçmeye Çalıştı. Şimdi Dürüstlüğe Çalışıyor. ' The New York Times, 18 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Garner, Jennifer Lopez'i Sevgiyle Konuştuğu için Ben Affleck'e Kızgın mı?' Dedikoducu Polis, 6 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Garner, Ben Affleck'in' The Way Back 'i Teşvik Ederken Evliliklerini Tartışması Hakkında Üzgün ​​mü?' Dedikoducu Polis, 5 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.