Dır-dir Jennifer Garner izin vermeyi reddetmek Ben Affleck takdim etmek Ana De Armas çocuklarına? Bu, bu hafta bir tabloidden gelen haberler. Dedikoducu Polis konuyu inceledik ve hikayenin doğru olmadığını belirledik.Temasta Garner'ın eski kocası Affleck'in yeni romantik ilgisi De Armas'ı üç çocuğuna tanıtmasını istemediğini bildirir. Yeni çift görüldüğünden beri De Armas’ın memleketi Küba’da tatil yapmak , aralarındaki işlerin ciddileştiği açıktı. Derin su co-stars. O kadar ciddidir ki, bu tabloid, Affleck'in çocuklarını De Armas ile tanıştırmaya hazır olduğunu bildirir.Trevor Jackson und Zendaya Dating

Ancak kimliği belirsiz bir kaynak, çocukların annesinin harekete karşı olduğunu iddia ediyor. 'Jen, farklı kadınların hayatlarına girip çıkmalarına izin vererek işleri bozmak istemiyor.' Affleck, De Armas ile olan ilişkisinin 'diğerleri gibi olmadığını, uzun süredir içinde olduğunu' protesto etse de, Garner'ın merhamet etmeyeceği bildirildi. 'Jen her şeyi daha önce duymuştu,' sözde bahşişçi dedikodu yapıyor.

Makale daha sonra Affleck’in flört tarihine giriyor ve her ikisine de dikkat çekiyor. Cumartesi gecesi canlı yapımcı Lindsay Shookus ve Playboy Shauna Sexton'ı romantik istikrarsızlığının kanıtı olarak modelliyor. Bütün bunlara rağmen, Affleck, Jen'i 'oldukça erken' erkek arkadaşı John Miller ile tanıştırdığı için 'çifte standart uygulamakla' suçladı. Bu suçlama iddiaya göre Garner'ı çileden çıkardı çünkü 'Ben gibi iniş çıkışlar yaşamadı ve John, kendisi ile Ben ayrıldığından beri sahip olduğu tek ciddi erkek arkadaş.'Affleck'in yeni kız arkadaşı konusunda eski eşler arasındaki bariz düşmanlığa rağmen, çıkış, eski eşler arasındaki bu sözde bölünmenin De Armas'ın kendisinden kaynaklanmadığını hemen söyler. Kaynak, 'Jen gerçekten rahatlamış, Ben'in onun yerine dayanabileceği başka biri olması' diye açıklıyor. 'Onu endişelendiren yaş farkı ve Ben’in ilişkilere girme geçmişi.'

Lady Gaga heiratet nicht

Affleck'in çocuklara De Armas'ı tanıtmak için istekli olduğu iddiasıyla tamamen çelişen içeriden biri ısrar ediyor, 'Ben'in kimseyi çocuklarla tanıştırmak için acelesi yok' Ancak çıkış, 'sadece bir zaman meselesi' diye devam ediyor. Öyleyse gerçek nedir? Tabloid en iyi ihtimalle gevşek.

Bu türden bir hikaye yayınlayan ilk çıkış değil bu Dedikoducu Polis bozuldu, bu da bu hikayeyi daha kolay bozuyor. Sadece iki gün önce, In Touch’ın kardeş yayınını bozduk. Yaşam tarzı, tam olarak aynı hikaye hakkında yanlış bir şekilde rapor edildiği için Garner, Affleck’in çocukların De Armas ile tanışması planlarına şiddetle karşıydı. . Her iki hikaye hakkında bir yorum için Affleck temsilcisine ulaştık. Oyuncu adına konuşma yetkisine sahip sözcüsü, raporun saçma olduğunu bizimle doğruladı. De Armas'a yakın bir kaynak, makalede bahsedilen sözde drama hakkında hiçbir bilgilerinin olmadığını söyledi.Bir çift olduklarına dair haberler çıktığından beri, magazin dergileri Affleck ve De Armas'a takıntılıydı. Temasta, özellikle , onlar hakkındaki sahte spekülasyonlara çok fazla baskı alanı ayırmıştır. Sadece birkaç hafta önce bunu rapor ettiler Affleck'in arkadaşları, oyuncuyu De Armas'ın kalbini kıracağı konusunda uyardı . Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynağa ulaştı ve Affleck’in hiçbir arkadaşının çiftin tabloid ile olan ilişkisi hakkında konuşmadığına dair bize güvence verdi. Bu en yeni hikaye, sayfalarını doldurmak için varsayımlara ve gerçek olmayan dedikodulara güvenen magazin dergilerinin uzun bir dizisinden sadece bir diğeri.

Kaynaklar

  • Matis, Griffin. 'Ana De Armas Az önce Ben Affleck'in Instagram'da Çektiği Resimleri Yayınladı.' Dedikoducu Polis, 17 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Garner, Ana De Armas'ı Çocuklarından Uzak Tutması İçin Ben Affleck'i Uyarıyor mu?' Dedikoducu Polis, 28 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Ben Affleck’in Arkadaşları, Ana De Armas'ın Kalbini Kıracağı Konusunda Onu Uyardı mı?' Dedikoducu Polis, 22 Mart 2020.

    Ariana Grande ohne Make-up

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.