Jennifer Garner ile 'nihayet bitmedi' Ben Affleck Gerçek olmayan bir rapora rağmen, son ayıklık düşüşünü takiben. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Açıkçası doğru değil.

Affleck, Ekim ayında bir Cadılar Bayramı partisinde sarhoş görünürken fotoğraflandı ve aktör daha sonra nüks ettiğini itiraf etti, ancak ayık olmaya kararlı kaldı. Affleck ayrıca partiden bir gün sonra eski karısının evinde fotoğraflandı. TAMAM MI! , ona her zamanki moral konuşmasını yapmadı. Sözde bir kaynak, 'Geçmişte, her zaman Ben'e güçlü olduğunu, bunu yenebileceğini söylerdi' diyor. 'Ama bu sefer çok daha bastırılmıştı, sanki dramadan bıkmış gibi.' Dergi, bu 'kaynağın' Garner'ın evinin kapalı kapılarının ardında neler olup bittiğini nasıl bildiğini açıklama zahmetine girmiyor.İsimsiz ihbarda şöyle devam ediyor: “Daha sonra Jen, arkadaşlarına Ben'e kızdığını ve ipinin sonuna ulaştığını söyledi. Jen, ayık kalmasına ve kalmasına yardım etmek için çok zaman ve çaba harcadı. Yorgun ve artık dayanamıyor. Jen kısa süre önce Ben'e işinin bittiğini haber verdi. Bunun kendisi veya çocukları için sağlıklı olmadığını biliyor, bu yüzden biraz sert sevgi besliyor ve bir adım geri çekiliyor. '

Oradan, şüpheli içeriden biri Affleck'in 'her şeyi inkar ettiğini' ve 'ne kadar çirkin olursa olsun onu her durumdan kurtaracağını düşünüyor' diyor. Ancak bilinmeyen kaynak, Garner'ın artık eski sevgilisinin yanında olmayacağı konusunda ısrar ederek, 'Ayağını yere indiriyor. Artık yapamaz. '

Tabloid’in raporu geçerli değil. Garner, Affleck’in son dönemdeki nüksetmesinden büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğramış olsa da, ayıklıkla mücadelesi boyunca onu destekledi ve bağımlılığın bir hastalık olduğunu anlıyor. Dahası, oyuncu her zaman üç çocuğunun yararına olanı yapıyor. Buna babalarının ayık olmasına yardım etmek de dahildir. Duruma yakın bir kaynak, Garner'ın ellerini eski kocasından silmediğini onaylar.

Magazin gazetesi de bundan bahsetmeye zahmet etmiyor Affleck ve Garner Şükran Günü'nü üç çocuğuyla birlikte kutladılar. . Festivaller, oyuncunun düşüşünden bir ay sonra gerçekleşti. Eski sevgililer arasındaki ilişki hala güçlü ve her ikisi de çocuklarını birlikte ebeveynlik yapmaya adamış. Aksini önerecek hiçbir şey yok. Affleck’in başarısızlığından dolayı aktrisin hayal kırıklığına uğradığına inanmak makul olsa da, kendisiyle 'işini bitirdiği' fikri pek de doğru değil.

İşin garibi, Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye uydurduğu için Ekim ayında magazin dergisini basmıştı. Affleck, Garner'ın ona 'annelik' yapmasını durdurmaya çalışıyor . Çelişkili öncül, oyuncunun nüksetmesinden sadece günler önce yazılmıştı. Bu makale de doğru değildi, ama aynı zamanda aktrisin eski sevgilisine 'annelik yapmaktan' çabucak onu terk etmeye geçmesi pek de mantıklı gelmiyordu.

Dedikoducu Polis ayrıca geçen yıl dergiyi yanlış bir şekilde bildirdiği için Affleck, Garner’ın konuk evine geri taşınıyordu. Böylece ona göz kulak olabilirdi. Dergi şimdi okuyucularının aktrisin eski kocasını hiçbir şekilde desteklemediğine inanmasını istiyor. Magazin dergisi konseptini, hiçbiri doğru olmayan farklı uç noktalara itmeye devam ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.