Jennifer Garner 'engellemedi' Ben Affleck ve Lindsay Shookus 'Haberlere rağmen düğün. Dedikoducu Polis bu hikayelerin gerçeklerini çürütebilir. Daha önce bildirdiğimiz gibi, oyuncu, Garner'dan ayrılışının durumuna bakılmaksızın kız arkadaşıyla evlenmeye hazır değil.

Kardeş çıkışları National Enquirer ve Radar Çevrimiçi Çarşamba günü Garner'ın 'boşanma belgelerini imzalamayı reddettiğini' ve böylece Affleck'in 'hamile olduğu söylenen' Shookus ile düğümü bağlamasını engellediğini iddia eden aynı makaleler yayınladı. Yayınlar, Garner'ı 'Affleck'in iki yıllık boşanma savaşına nihayet bir son verme talebini engellemekle suçluyor - çünkü eski sevgilisinin' Cumartesi Gecesi Canlı 'yapımcısıyla' beklese bile 'evlenmesini istemiyor. Aynı sözde 'içeriden', her iki hikayede de 'Ben boşanmalarında işleri hızlandırmaya çalışıyor ama Jen oyalanıyor' şeklinde aktarılıyor.Herhangi bir ayrıntı sunmadan, bu sözde kaynak, 'Yaptığı her girişimin dirençle karşılandığını' iddia ediyor. Affleck 'sinirli' ve 'kızgın' olarak tanımlanıyor ve sözde muhbir 'Lindsay onunla birlikte Los Angeles'ta yaşıyor ve o kalmak istiyor' diyor. Yine de, bu şüpheli 'içeriden' tüm bu iddiaları ortaya koyuyor, ancak Shookus'un hamile olup olmadığını kesin olarak bilmiyor gibi görünüyor.

Garner'ın 'Lindsay Bayan Affleck olmak için topraklarına tecavüz ettiği' iddiasıyla 'arkadaşları' Garner'ın boşanmayı ertelediği iddia edildiğinde 'bu aldatıcı muhbirden şüphelenmek için başka nedenler var.' 'Arkadaşların söylediği' ifadesi, bu sözde 'içeriden' ne olup bittiği hakkında ilk elden bilgi sahibi olmadığını, magazin ve web sitesinin olmadığını gösterir. İddia edildiğinde daha şüpheli sözler var, 'Şimdi insanların söylediklerini duyuyor - Lindsay hamile - ve Ben'i kaybedeceği ve Lindsay ile evleneceği için çok korkuyor.'

Garner'ın, Affleck'e basitçe sorabildiğinde 'insanların söylediklerine' takılmasına gerek kalmadı, bu da bu tartışmayı özellikle mantıksız hale getirdi. Satırda 'iki yıllık boşanma savaşı' ile ilgili gerçeklere dayanan bir hata da var. Sadece bir 'savaş' olmadı, aynı zamanda görüştüğü eşlerin yasal evraklarını doldurmasının üzerinden iki yıl geçmedi. Garner ve Affleck, bir yıl dönümü ile 2017'de boşanma davası açtı sadece birkaç ay önce Nisan'da geliyor.

Shookus'un Los Angeles'ta 'kalmayı planladığı' iddiası da yanlış. İnsanlar bunu zaten rapor etti o ve Affleck yazı Los Angeles'ta birlikte geçiriyorlar. , 'New York'ta bir ikametgahı var ve sonbaharda' SNL 'nin yeni sezonu çekilmeye başladığında Doğu Yakası'nda olması gerekecek.'

Gelince Affleck ve Shookus arasındaki evlilik , 'Entertainment Tonight' geçtiğimiz günlerde 'tekrar evlenmek için acelesi olmadığını' ve 'evlenme teklif etmeye hazır olmadığını' bildirdi. Garner bunun nedeni değil. Bunun yerine, çıkış Affleck'in ayıklığı uğruna işleri yavaşlatmak istediğini açıkladı. Aslında yavaş alması söylendi ve bu tavsiyeyi dinliyor. '

Aslında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için bu haftanın başlarında RadarOnline çoktan tutuklandı Affleck ve Shookus, Hawaii'de bir 'pompalı düğün' yapmak istiyor . O haberde Emmy kazananının 'beklediği' de iddia edildi. Ama bebek yumruğuna dair hiçbir iz olmamasına ek olarak, E! Çevrimiçi yakın zamanda bunu bildirdi Shookus, Affleck ve ailesiyle çifte randevuda şarap içiyordu. geçen ayın sonlarında.

Sonuç: Bu makalelerde Radar ve kardeş magazin dergisi gazetesinden bazı kanıtlanabilir hatalar var. Enquirer . İkisi de yanlış bir şekilde, Affleck ve Garner'ın boşanma davası açmasından bu yana 'iki yıl' olduğunu iddia ediyorlar ve gerçek olmayan bir şekilde Shookus'un Batı Kıyısı'nda kalıcı olarak 'kalmayı' planladığını iddia ediyorlar. Yayınlar, o ve Affleck'in evlenmeye hazır olduğunu ve yolda bir bebek sahibi olabileceğini iddia etse de, medyadaki diğerlerinden bunların hiçbirinin doğru olmadığını gösteren önemli kanıtlar ve güvenilir haberler var.

Bu arada, Garner'ın boşanmayı erteleyerek (var olmayan) bir düğünün gerçekleşmesini 'engellediği' iddiası da dahil olmak üzere, iddiaların hiçbirini desteklemek için hiçbir kanıt sunulmadı. Tüm bunlara ek olarak, Affleck’in temsilcisi Dedikoducu Polis kayıtlara göre bu anlatıda 'gerçek yok'.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.