Dır-dir Jennifer Garner 'dilenme' Ben Affleck 'ikinci bir şansa'? Magazin dergilerinden birinin okuyucuların inanmasını istediği şey budur. Fakat Dedikoducu Polis sahte hikayeyi bozabilir.

Göre Küre Garner, görüşmediği kocasına hala 'çaresizce aşık' ve 'içkili kötü çocuğa sevgilisini bırakıp kollarına dönmesi için yalvarıyor.' Sözde bir 'arkadaş', 'Ben'e onu geri istediğini açıkça söyledi. Şaşırmıştı. Ama bunu düşünmesi için yalvarıyor. Yapacağını söyledi. 'Affleck ve kız arkadaşı Lindsay Shookus sözde birlikte taşınmış olsalar da, Garner 'onsuz hayatı göremiyorum' diyen arkadaşı, 'Ben hayatının aşkıydı ve öyledir ve ona veremez. yukarı. ' Çıkış, aktrisin 'ona ve çocuklarına döneceği umuduyla randevularını geri çevirdiğini' bile iddia ediyor. 'Ben'den vazgeçtiği için pişmanlık duyuyor ve tekrar denemek istiyor.'

Yayın ayrıca Garner'ın birkaç ay önce Hawaii'de geçirdikleri süre boyunca 'Ben'e taşınmaya çalıştığını' iddia ediyor. Gezi, çocukların Paskalya tatillerini o Aloha Eyaleti'nde çekilirken aktörle geçirebilmesi için yapılmış olsa da, makale Garner'ın gizli bir nedeni olduğunu ve Affleck ile geçirdiği zamandan 'gerçekten keyif aldığını' öne sürüyor. Aslında, E! Çevrimiçi Nisan ayında geri bildirildi Garner, Affleck'e 'çocuklarla yalnız zaman' yaşatıyordu. ve Honolulu'yu onsuz keşfederken görüldü.

Kısa bir süre sonra, nasıl hayranlar Garner ve Affleck'ten bir çift olarak vazgeçmeyecekler , çıkış vurguladı, “Hiçbir şekilde bir araya gelmiyorlar. İkisi de yoluna devam ediyor. ' Gazetenin iddia ettiğine rağmen hiçbir şey değişmedi. Aslında bu hikaye birkaç yalan içeriyor. Süre Affleck ve Shookus yazı Los Angeles'ta birlikte geçiriyorlar. , onunla tam zamanlı yaşamıyor. Los Angeles'ta kendi yeri var. İnsanlar bildirdi ve 'SNL' için prodüksiyon bu sonbaharda yeniden başladığında New York'a geri dönecek.

Ve dergi, aktöre 'içki içen kötü çocuk' diyerek ucuz bir atış yaparken, Entertainment Tonight Affleck ve Shookus hakkında bir hikaye yaptı Ayıklığına nasıl odaklandığının özellikle vurgulandığı. O parçada, Garner'ın 'onu cesaretlendirmeye devam etmek istediği ve çocuklarının her iki ebeveyninin de hayatlarında olmasının önemini bildiği' kaydedildi. Romantik bir şekilde uzlaşmak istediğine dair hiçbir şey söylenmedi.

Garner'ın ayrılmalarından bu yana çıkmaya başlamamış olması, Affleck için hala bir meşale tuttuğunun bir işareti olarak yanlış anlaşılmamalıdır. Gerçekte gösterdiği şey, odak noktasının çocukları ve kariyeri üzerinde kaldığıdır. Son olarak, Dedikoducu Polis çoktan tabloid’in kardeş yayınları olan RadarOnline ve National Enquirer , bu hafta yanlış iddialarda bulunduğunuz için Garner, Affleck'in Shookus ile evlenmesini 'engelliyor' boşanmalarını sonuçlandırmayı reddederek. Affleck'in kendi temsilcisi bile bunun doğru olmadığını onayladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.