Jennifer Coolidge 'bir deri bir kemik kalmak için çaresiz Tara Reid ”, Cuma günü yayınlanan bir sahte haber iddiasında bulunuyor. Çevrimiçi makaleye göre Coolidge, 'ince' Amerikan Pastası 'başrolünün kilo almasına yardımcı oluyor. Fakat Dedikoducu Polis bunu tam bir yalan olarak ortaya çıkarabilir.

Uydurma rapor nezaketle gelir Radar Çevrimiçi makalesine 'Reid’in iskelet çerçevesi ona Amerikan Pastası ortak yıldız Jennifer Coolidge endişesi. ' Çıkış devam ediyor, 'Şimdi komedi oyuncusu, Reid gitmeden önce onu kurtarmayı kendi kişisel misyonu haline getirmeye söz verdi.' Daha sonra, sözde 'içeriden' bir sözde, Coolidge'in Reid'e 'taze yiyecek ve sağlıklı şeyler paketlerini gönderdiğini ve mesaj atarak, arayarak ve e-posta göndererek sekmeleri sakladığını' söylediği aktarılıyor.Ama hepsi bu kadar değil. Aynı iddia edilen 'kaynak', Coolidge'in 'düzgün vücutlu MILF figürüyle gurur duyduğunu ve Tara'yı şişmanlatmaya çalıştığını' belirtiyor. Coolidge 'gerçekten endişeli', aynı sahte 'kaynak' ifadesini ekliyor.

Coolidge, Reid'e 'taze alışveriş torbaları' gönderiyor ve 'mesaj atarak, arayarak ve e-posta göndererek' onu 'takip ediyor' ise, iki kadın sürekli iletişim halinde olmalı, değil mi? Bu Reid için bir haber. O sadece söyler Dedikoducu Polis , 'Bu duyduğum en saçma söylenti.' Biraz daha güldükten sonra Reid, 2012'de çıkan American Pie 'Reunion' [filminden] bu yana Jennifer ile konuşmadım bile ”diye bizi temin ediyor.' Duyduğum tüm söylentiler arasında bu, pastayı alıyor ”diye şaka yapıyor Reid.

Ancak bu ilk değil, Dedikoducu Polis RadarOnline'ın ana şirketi American Media'yı 'Sharknado' yıldızı hakkında yalanlar yayınladığı için tutukladı. Geçen Kasım ayında kardeş yayınını düzelttik TAMAM MI! Reid'in yanlış bir şekilde anoreksik olduğunu iddia ettiği ve yemek yemeyi reddettiği için. O sırada bize “sonsuza kadar aynı kiloda” olduğunu ve “bu vücut utandırmasının durması gerektiğini” söyledi!

Dedikoducu Polis ayrıca diğer kardeş dergisini de çürüttü Star Aynı ay Reid'in kilosundan dolayı bir 'çöküş' e gittiğini iddia eden bir haber yayınladığında. Reid bu iddiayı 'aptal' ve 'uydurma' olarak nitelendirdi. İşte gerçek zayıflık: Bu mecralar Reid hakkında büyük yalanlar uydurmayı bırakmalı çünkü sahte haberler ürettikleri için ifşa olmaya devam edecekler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.