Yapar Jennifer aniston buluşmak istemek Matt LeBlanc ? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Aniston geçen ay 'James Corden ile Geç Geç Şov' da 'Arkadaşlar' toplantısına açık olduğunu söyledi, ancak KB , oyuncu eski rol arkadaşı LeBlanc ile daha fazla zaman geçirmek için 'bahane arıyor olabilir'. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Hollywood'da gün içinde tekrar bağlanmış olabileceklerine dair bazı fısıltılar bile oldu. Jen ve Matt, söylentiler konusunda gergin kaldılar, ancak her zaman harika bir bağları olduğunu inkar edemezler. 'Blake Shelton Diät Gwen Stefani

Çıkışın sözde kaynağı ayrıca yıldız arkadaşlarının 'arkadaşlarının' 'mükemmel bir eşleşme olacağına' inandıklarını iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Jen ile Matt arasında birlikte çalıştıklarında çok fazla kimya vardı ve bu bir gecede geçmedi,' diye ekliyor. Hâlâ iyi arkadaşlar ve birbirlerinin yanında her zaman rahatlar. İkisini de tanıyan insanlar bir araya gelirlerse çok sevinecekler! '

Görünüşte sahte içeriden biri, Aniston'ın 'gerçek aşktan vazgeçmediğini ve doğru kişiyi bulmaya hazır olduğunu' söylemeye devam ediyor ve LeBlanc'ın bu kişi olabileceğine inanıyor. 'Matt ile konuşmak kolay ve etrafta olmak çok eğlenceli ve Jen'in hayatında yine böyle birine ihtiyacı var,' diye ekliyor şüpheli kaynak. Joey ve Rachel gerçekten çıksa hayranların çılgına döneceğine şüphe yok.

Ellen Degeneres und Portia de Rossi

Tabloid’in sahte makalesinde birkaç sorun var. Yeni başlayanlar için, LeBlanc, TV yapımcısı Aurora Mulligan ile çıkıyor 2016'dan beri. Dergi, esasen Aniston'ın eski rol arkadaşının ilişkisini bozmak istediğini öne sürüyor. Bu arada, gibi saygın satış noktaları İnsanlar dergi şunu kaydetti Aniston 'flört etmekten endişe duymuyor' ve 'işe odaklanmanın mutluluğunu yaşıyor.' Bir başka güvenilir ünlü haber kaynağı olan 'Entertainment Tonight', kısa süre önce Aniston’un 'mükemmel mutlu bekar hayatı.' Çıkış, aktrisin 'hiç kimseyle çıkmadığı ve son derece mutlu olduğu için her zamankinden daha merkezlenmiş hissettiğini' belirtti.

Ek olarak, derginin önermesi anonim ve görünüşte var olmayan bir 'kaynaktan' geliyor, ancak Dedikoducu Polis Kayıtta bize hikayenin uydurma olduğunu söyleyen Aniston'ın temsilcisiyle görüştü. Söylemeye değer, KB Kasım ayında yanlış bir şekilde iddia etti Aniston, Leonardo DiCaprio ile gizli bir aşk içindeydi . Bu sahte hikayeyi yayınlamadan sadece günler önce, tabloid şunu iddia etti: Aniston gözünü Alex Rodriguez'e dikmişti . Güvenilir olmayan çıkış, aktrisin flört hayatıyla ilgili rastgele hikayeler uyduruyor. LeBlanc ile ilgili bu sonuncusu başka bir örnektir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.