Jennifer aniston sahip olmak için IVF kullanmak istiyor Brad Pitt Bebeği mi? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

Göre National Enquirer 51 yaşındaki aktris, Pitt ile evliyken yumurtalarını dondurmuştu ve şimdi çocuklarını taşımak için in vitro fertilizasyon geçirmeyi planlıyor. Dergi bunu iddia ediyor Angelina Jolie Çocukları Aniston'a ait bir üvey kardeşi paylaşırsa çok kızar, ancak Arkadaşlar yıldız umursamıyor. Bilinmeyen bir kaynak dergiye, 'Görünümleri bir araya geldiğinde, Hollywood tarihindeki en sevimli bebekleri doğurabilirler' dedi.Leadsänger von 4 Nicht-Blondinen

Magazin, hikayesini yakın tarihli bir Aniston ile röportaj Röportaj dergi Geleceği için çocukları tasavvur ettiğini önerdi. Sandra Bullock tarafından önümüzdeki yıllarda ne yapmayı dört gözle beklediği sorulduğunda aktris, 'Okyanusu görüyorum, kahkahalar duyuyorum, koşan çocukları görüyorum, bir bardakta buz duyuyorum, pişirilen yemek kokusu alıyorum. Bu kafamdaki neşeli fotoğraf. ' Yorum, Aniston'ın kendi çocuklarını 'koşarken' hayal ettiğini mi kastettiği konusunda biraz belirsizdi, ancak ne demek istediğine bakılmaksızın, Pitt bunların hiçbirinde bir faktör değil.

Her iki yıldızın da ayrı sözcüsü, derginin sahte haberini reddediyor. Aniston, Pitt’in çocuğunu taşımaya hevesli olmadığı gibi eski kocasıyla da geri dönmedi. İnsanlar ünlü haberleri için güvenilir bir kaynak olan dergi de benzer şekilde Pitt ve Aniston sadece arkadaş canlısı . The Enquirer aktrisin son röportajda verdiği belirsiz bir yorumdan yararlanıyor ve Pitt'i varsayımsal senaryoya keyfi olarak dahil ediyor.

Bu ilk defa değil Enquirer bu sahte hikayeyi uydurdu. 2018 yılında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Aniston, Pitt'in sözde 'bebek babası' olmasını istedi. Dergi, aktrisin eski kocasına kendisiyle çocuk sahibi olması için yalvardığını ve kendisinin 'plana uygun olduğunu' söyledi. Bununla birlikte, bu rapor, ancak söylendiği gibi, ciddi bir şekilde atıldı. Arkadaşlar star eski eşiyle romantik bir şekilde yeniden bir araya gelmek istemiyordu, sadece sperm donörü olmasını istiyordu. Söylemek yeterli, bunların hiçbiri doğru değildi.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendi Pitt’in annesi, Aniston’la tekrar evlenmesini istiyor . Yayının eski eşlerle ilgili makaleleri, sadece aralıksız bir saçmalık barajıdır.

Wer ist verheiratet mit Josh Brolin

Kaynaklar

  • Bullock, Sandra. 'JENNIFER ANISTON'UN SANDRA BULLOCK TARAFINDAN IZGARA YAPILDIĞI YER.' Interview Magazine, 11 Şubat 2020.

  • Fernandez, Alexia. Kaynak, 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston' Birbirleri İçin Mutluluktan Başka Bir Şey İstemiyor 'diyor. People, 22 Ocak 2020.

  • 'Jennifer Aniston, Raporlara Rağmen Brad Pitt'in' Bebek Babası 'Olmasını İstemiyor.' Gossip Cop, 8 Mart 2018.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt’in Annesi Jennifer Aniston’la Yeniden Evlenmesini Sağlıyor mu?' Gossip Cop, 1 Şubat 2020.

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston'ın Sözcüsü. 19 Şubat 2020.

  • Matthew Hiltzik, Brad Pitt'in Sözcüsü. 19 Şubat 2020.

    Brad Pitt und Angelina Jolie Scheidung ist aus

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.