İddia eden yeni bir hikaye Jennifer aniston üzgün Justin Theroux ile bebek sahibi olmak Laura Harrier doğru değil. Dedikoducu Polis raporu tüm cephelerde çürütebilir. Bize bunun 'tamamen yanlış' olduğu söylendi.

Uzun hikaye geliyor Yeni fikir , Theroux ve Aniston hakkında çok sayıda yalan yayınlayan bir tabloid. Son hikayesine göre, Aniston, Theroux'un 'kız arkadaşı Laura Harrier'den bir bebek beklediğini' öğrendikten sonra 'zor bir hafta' geçirdi. Dergi, 'Jen, Justin yeni şovunu çekerken ona bomba çağrısı yaptıktan sonra paramparça oldu' diye paylaşan bir kaynağı olduğunu iddia ediyor. Sözde içeriden biri biraz doğal olmayan bir dille devam ediyor, '[Aniston] arkadaşı Reese Witherspoon'a sanki biri onu art arda kötü bir şeyle cezalandırmaya çalışıyormuş gibi hissettiğini söyledi.'Ellen Degeneres und Portia de Rossi küssen sich

Prizin adı bilinmeyen ve izlenemeyen kaynağı, 'Her zaman Justin'le bir bebek sahibi olmayı ve 50 yaşındayken belki iki küçük çocuk sahibi olmayı hayal ediyordu, bu yüzden bekar olmak ve onun yarısı kadından bir aile kurduğu haberiyle yüzleşmek yaş, acı bir darbe oldu ve onu sarmaladı. ' İsimsiz ihbarcı, 'Justin, Jen'in ona saygı duymadan bilen ilk kişi olmasını istediğini söyledi.' Harrier yazın gelecek ”diyor Theroux'nun bebeğini ekleyen sözde kaynak,' Jen'in söylediği en kötü kabusu [onun ve Aniston'ın] boşanmasının tamamlanmasından önce bile gelebilir. '

Aslında buradaki tek kabus derginin iddiaları. Theroux ve Harrier bir nokta bile çıkmıyorlar Dedikoducu Polis geçen Ekim ayında yapıldı. O sırada temsilcisi, bir çift olduklarından bahsetmenin doğru olmadığına dair bize güvence verdi.

Ama yanlış anlatı, sayesinde birkaç hafta sonra geri döndü. Yeni fikir yanlış iddia edilen Theroux ve Harrier, Paris'te apartman aramaya gittiler. . Tabii ki BlacKkKlansman star ve Theroux geçen sonbahardan beri bir arada bile görülmedi. Aslında, birkaç hesapla, Harrier, Golden State Warriors oyuncusu Klay Thompson ile vakit geçiriyor .

'Arkadaşlar' yıldızının sözde bebek haberlerinden 'parçalar halinde' ve 'sarmal' olduğu önermesinin aksine, Aniston, yıldızlarla dolu 50. doğum günü partisinde gülümsüyordu Cumartesi günü. En önemlisi, oyuncunun temsilcisi özel olarak şunu söylüyor: Dedikoducu Polis Harrier ve Theroux'un bebek beklediği hikayesinde 'hiçbir gerçek' yok. Sözcü, 'Bu tamamen yanlış' diye yineledi.

Yukarıda belirtildiği gibi, tabloid, Aniston hakkındaki makalelerle zayıf bir geçmişe sahiptir. Örneğin geçen Haziran Dedikodu C açık Yanlış iddia edilen bir kapak haberi yayınladığında yayını bozdu Aniston, Brad Pitt’in çocuklarını büyütmeye yardım ediyordu . Sadece birkaç hafta sonra, aynı çıkış yanlış bir şekilde iddia etti, Aniston, Pitt'in bebeğine hamileydi .

İki ay önceki makalesini unutan, Eylül ayında çoğu kez itibarını yitiren dergi, Aniston ve Pitt birlikte bir bebek sahibi oluyorlardı . Ve sonra Aralık ayında, Dedikoducu Polis kapağına başka bir sahte rapor sıçradığında yayını düzeltti. Aniston, Noel'i Pitt ve çocuklarıyla geçirecekti. Missouri'de. Aniston hakkındaki bu hikayelerin hiçbiri inandırıcı değildi.

ist whoopi goldberg verlässt die aussicht

Magazin dergisi de Theroux hakkındaki hikayeleriyle daha iyi durumda değil. Bir yıl önce bugün, çıkış aşağı yukarı küfretti Theroux ve Angelina Jolie bir 'bağlantıya' yakalandı New York'ta. Jolie, sözde karşılaşma sırasında New York'ta bile değildi ve Theroux'nun temsilcisi de bize bunun yüzde 100 'yanlış' olduğuna dair güvence verdi. Defalarca yanlış da olsa, hakkında söyleyebileceğiniz en azından bir şey Yeni fikir tutarlı olmasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.