Jennifer aniston ayrılmasıyla başa çıkmak için 'ota dönmedi' Justin Theroux Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sadece bu saçmalığı çürütebilir. Aktrisin evliliğinin sona ermesinin ardından esrar içmediğinden emin olduk.

Göre National Enquirer aktris, başarısız bir başka ilişkinin acısıyla başa çıkmak için 'uyanmaya ve pişirmeye' başladı. Sözde 'kaynak' dergiye, 'Stres çok arttığında Jen ayağa kalkar' der. Prizin şüpheli içeriden biri ayrıca Aniston'ın 'görünüşte her zaman kafayı bulmuş' olduğunu iddia ediyor.Sözde bahşişçi ekliyor, “Birkaç ot darbesi onu rahatlatmak için yeterli. Bunda yanlış bir şey görmüyor. Hafif müzik dinlemek ve esrar içen esrar, onu bu zor dönemden geçiriyor. ' Fakat Dedikoducu Polis Aniston'ın bir temsilcisine check-in yaptı ve bize kayıtta tabloid'in makalesinin 'tamamen uydurma' olduğunu söyler. Oyuncu, Theroux ile ayrıldığından beri bir esrarkeş haline gelmedi ve aksi takdirde iddia sadece saçma.

2001'de Brad Pitt ile hala evliyken not edilmelidir. Aniston marihuana içtiğini itiraf etti 'Arada bir' ama oyuncu bunu da vurguladı. Yuvarlanan kaya bunu sadece 'ölçülü' olarak yapacağını ve kendine 'serseri' demeyeceğini söyleyen bir röportaj. Aniston ayrıca bir esrar kaçakçısı olarak rol aldı 2013'ün hit komedisinde Değirmencileriz . Mümkün Enquirer Bu makaleyi uydurmak için ilham aldı çünkü aktris 17 yıl önce ottan bahsetti ve hatta yarım on yıl önce bu konuda bir film yaptı, ancak bu günlerde kesinlikle bir baş etme mekanizması olarak ilacı kullanmıyor.

Maalesef, yayının sahte raporuna şaşırmadık. The Enquirer geçen ay duyurulduğundan beri sürekli olarak eski çiftin ayrılığını çevreleyen hikayeler uyduruyor. Dedikoducu Polis Geçenlerde gazeteyi yanlış bildirdiği için tutukladı Aniston gizli bir düşük yaptı. 2016'da ve sözde deneyim 'onun evliliğini mahkum etmiş olabilir.'

O esnada, Dedikoducu Polis Aniston ve Theroux'un eski kız arkadaşı Heidi Bivens'e mesaj atarken yakaladığı için yanlış bir şekilde ayrıldıklarını iddia ettikten sonra geçen ay çıkışı düzeltti. Ayrıca derginin aktrisle ilgili, eski başrol oyuncusu Gerard Butler'ın dağılmasının ortasında ona yaslanan sahte makalesini de çürütdük. Ne yazık ki, Dedikoducu Polis şüpheliler güvenilmez tabloid, yabancılaşmış eşleri çevreleyen sahtekarlık yaymaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.