Dır-dir Jennifer aniston ikna etmeye çalışmak Brad Pitt üzerinde görünmek Arkadaşlar yeniden birleşme özel? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktık ve gerçeği öğrendik.

Yaygın olarak bildirildiği gibi, Aniston ve o Arkadaşlar ortak yıldızlar bir yeniden birleşme şovu için imza attı Mayıs ayında HBO Max'te yayınlanacak. Bir saatlik özel bölümde, klasik sitcom üzerinde çalışma anılarını paylaşacak olan altı ana kadro üyesiyle bir röportaj yer alacak. Kadınlar Günü ancak proje hakkında özel detaylara sahipmiş gibi davranıyor. Derginin son sayısındaki manşet, 'Arkadaşlar Yeniden Bir Araya Geliyor… Ve Brad’s Back, Too!' Yazıyor.Wer ist Anne Hathaway auch verheiratet

Pitt'in konuğu, 2001'de Aniston'la evliyken gösterinin bir bölümünde rol aldı ve karakterinin eski bir lise sınıf arkadaşını canlandırdı. Gazeteye göre, yeniden buluşmada bir kamera hücresi yapmasını istiyor. Şüpheli bir kaynak çıkışa şunları söyledi: “Brad'in gelmesini sağlamak çok büyük olurdu ve Jen onu ikna edebileceğini düşünüyor. “O günü misafir ettiğinde harika vakit geçirdiler, bu yüzden hem onlar hem de sadık hayranları için anılar arasında sevimli bir yürüyüş olacak. Jen, onlara asla unutamayacakları bir deneyim yaşatmak için can atıyor. '

Derginin hikayesi sadece saçma. Yukarıda belirtildiği gibi, Arkadaşlar reunion, dizinin ana yıldızları Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc ve David Schwimmer ile röportaj yapacak olan senaryosuz bir özel film. Karakterlerini yeniden canlandırmayacaklar veya birlikte herhangi bir yeni sahneyi canlandırmayacaklar. Serinin tek bir bölümünde kısaca görünen Pitt neden bunun için ortaya çıktı?

Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla görüştü ve tabloid raporunun tam bir kurgu olduğunu bize garanti etti. Aniston eski kocasını televizyonda görünmesi için ikna etmeye çalışmıyor. Arkadaşlar yeniden birleşme. Aralık ayında baskın yaptık Yeni fikir hakkında benzer bir hikaye uydurmak için Pitt konuk oyuncu Arkadaşlar yeniden birleşme . Oyuncu o zamanlar projeye dahil değildi ve şu anda da dahil değil.

Eğer biraz bilgi almayı umuyorsanız Arkadaşlar özel, uzak durmanız akıllıca olacaktır. Kadınlar Günü . Bu aynı dergi Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için Ocak ayında basıldı Pitt ve Aniston ikiz kızlar bekliyorlardı . Aynı yayına göre, Aniston da Pitt’in bebeğine hamileydi. Nisan 2018'de geri döndü. Prizin bu konudaki son makalesi Arkadaşlar yeniden birleşme, tekrar bir araya gelmeleri gerekip gerekmediğini bile netleştirmiyor. Elbette değiller, ancak dergi yarattığı fantezi dünyasında neler olup bittiğinin izini kaybediyor.

Kaynaklar

  • Andreeva, Nellie ve Petski, Denise. ''Friends' Reunion Special Resmen HBO Max'te Oyuncular Geri Dönüyor.' Son tarih, 21 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston ile 'Arkadaşlar' Buluşmasında Konuk Olacak mı?' Gossip Cop, 21 Aralık 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston İkiz Kızları Bekliyor mu?' Dedikoducu Polis, 27 Ocak 2020.

    sind Blake und Gwen haben ein Baby
  • 'Jennifer Aniston, Brad Pitt’in Bebeğine Hamile mi?' Gossip Cop, 3 Nisan 2018.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.