Are Jennifer aniston ve Tom Cruise ikisi de arasındaki sözde romantizm için üzgün Katie Holmes ve Justin Theroux ? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin saçma hikayesi bu. Dedikoducu Polis çürütebilir.Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star hakkında sahte bir kapak haberi yayınlamak için Holmes ve Theroux gizlice çıkıyor . İsimsiz bir kaynak dergiye, çiftin New York'ta romantik bir akşam yemeği paylaştığını söyledi, ancak her iki yıldızın ayrı sözcüsü haberi kurgu olarak değerlendirdi. Holmes'un temsilcisi kayıtta bize 'Katie, Justin'i tanımıyor' dedi. Çıkışta, akşam yemeği tarihlerinin tam olarak ne zaman ve nerede gerçekleştiği gibi öncülünü desteklemek için çok az ayrıntı vardı.Rock of Love Staffel 1 Darsteller

Sadece değil Kadınlar Günü yanlış hikayeyi zorlamaya devam ediyor, ancak Holmes ve Theroux'nun ünlü eski sevgililerini karışıma dahil ederek bahsi yükseltiyor. Gazeteci, ikisinin birbirlerine 'aşık oldukları' konusunda ısrar ediyor, ancak haberler eski eşlerine pek iyi gelmiyor. Sözde 'içeriden' biri, Cruise'un 'bu konuda derinden üzüldüğünü ama yapabileceği hiçbir şey olmadığını' söylüyor ve ekliyor, 'Jamie Foxx'tan sonra, eski arkadaşlarından biriyle dışarı çıkması başka bir aşağılama. Onun için bir tür flört servisi gibi hissediyor olmalı! ' Dikkat çekmeye değer, Cruise ve Theroux'un şimdiye kadar 'arkadaş' olduklarını gösterecek hiçbir şey yok. Derginin bunun tek kanıtı, Theroux'nun 2008’leri tropik kasırga , Cruise'un bir kamera hücresi rolü oynadığı.

Aniston'a gelince, '[Theroux] u Katie ile hiç görmüyor', sözde 'arkadaşı' Arkadaşlar yıldız çıkışa söyler. Dergiler aracılığıyla öğrenmeden önce ona bundan bahsetmediği için de biraz incindi. Aniston, gazetelerde okuduklarına inanacak olsaydı, Brad Pitt ile tekrar evlendiğini ve bebeğine hamile olduğunu da 'öğrenirdi' - ki bu ayda bir kez oluyor.Söylemeye gerek yok ama Cruise ve Aniston, eski sevgilileri arasında var olmayan bir romantizm yüzünden sersemlemiyor. Yukarıda belirtildiği gibi, Holmes ve Theroux birbirlerini tanımıyorlar ve herhangi bir sıfatla birlikte görülmemişlerdi. Her iki yıldız da New York'ta yaşıyor ve New York moda sahnesinde yer alıyor. Onları birbirine bağlayan tek şey bu gibi görünüyor, ancak yine de yolları kesişmiş gibi görünmüyor.

Kayda değer, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü Yanlış bildirmekten dolayı Eylül ayında Holmes, Liev Schreiber'e yaklaşıyordu. Jamie Foxx'tan ayrılmasının ardından. Dergi o zamandan beri bu gerçek olmayan senaryoyu bıraktı ve bu son makale, sözde romantizme ne olduğunu ele almıyor. Temmuz ayında, güvenilmez çıkış, Theroux, Irina Shayk ile çıkıyordu. . Bu sahte hikaye de kabul edilmiyor. Holmes ve Theroux'nun bir eşya olmadığı ortaya çıktığında, tabloid büyük olasılıkla onları yeni aşk ilgi alanlarıyla eşleştirecektir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.