Jennifer aniston hala bekar çünkü eski sevgililerini atlatamıyor. Brad Pitt ve Justin Theroux ? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Aniston, son zamanlarda her ikisiyle de vakit geçirmiş olan eski kocalarıyla arası iyi. Pitt, bu ayın başlarında aktrisin Noel partisine katılırken, Theroux Kasım ayında Friendsgiving yemeğine konuk oldu. Göre Sıcaklık , Aniston’ın önceki ilişkileri aşk hayatına devam etmesini engelliyor.Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Kesinlikle eski sevgililerine, özellikle de Brad ve Justin'e olan duygularını tutuyor ve Jen'in hala bekar olmasının nedeninde büyük bir rol oynamadığını iddia etmek zor. Birkaç randevuya çıktı ama hiçbir şey gerçekten tıklanmadı. Justin'le yeniden bir araya gelmeyi seven büyük bir kısmı var, ayrıca düşüncelerinde hep Brad var. '

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Aniston'ın arkadaşlarının onu başka erkeklerle çıkmaya ve 'geçmişte yaşama tehlikesiyle karşı karşıya olduğundan endişelenmeye' teşvik ettiklerini, ancak 'devam edemeyeceğini' söyleyerek devam ediyor. Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Birinin, deyim yerindeyse, Justin veya Brad olduğunu anladığında ilgisini kaybetme eğilimindedir. Son derece yüksek standartları var ve geçmişte yaşadığı uzun vadeli ilişkilerle gurur duyuyor. '

Magazin raporunun uydurma olmasının nedeni, Arkadaşlar yıldız eski sevgilileriyle arkadaş canlısı. Ekimde, Aniston dedi Howard Stern Gösterisi onun çıkmadığını ve şu anda işle 'çok meşgul'. Aktris ayrıca, şu anda kariyerine odaklandığını belirtti. Sabah Gösterisi . Aniston'ın bekar olmasının nedeni işe odaklanmayı seçmesidir. İlişki durumunun Pitt veya Theroux ile ilgisi yok.

Dedikoducu Polis Aktrise yakın bir kaynakla check-in yaptı ve prodüksiyonun önermesinin saçma olduğunu doğruladı. Sıcaklık ayrıca sahte anlatılarını da takip edemez. Bundan önce, dergi, Aniston ve Theroux'un birbirleriyle savaş halinde olduğu konusunda ısrar ederek büyük bir zaman harcadı. Örneğin Haziran ayında, çıkış Aniston, Courteney Cox ile arkadaşlığını bitiriyordu Instagram'da eski sevgilisiyle 'şakalaşmak' için. Bu makale açıkça saçmaydı.

Bundan kısa bir süre önce, tabloid şöyle dedi: Aniston, Pitt hakkında 'her şeyi anlatan' bir röportaj yapmayı planlıyordu Angelina Jolie ile boşanma anlaşmasını tehlikeye atacağından endişelenen. O drama aynı zamanda hayal ürünüdür. Eski sevgilileriyle sorun yaşamak yerine, dergi artık okuyucuların onun üstesinden gelemeyeceğine inanmasını istiyor. Bu hikayelerin tümü yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.