Bu milenyumun en ünlü ünlü ayrılığı şu tarihler arasında olmalı Jennifer aniston ve Brad Pitt . İki eski eş, halka açık boşandıkları için bugüne kadar magazin kapaklarını süslemeye devam ediyor. Bir dergi, Aniston'ın Pitt konusunda hala kalbinin kırıldığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiye bakıyor.

Pembe elbiseli Jennifer Aniston ve takım elbiseli Brad Pitt evlendiklerinde.

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)'Gülümsemenin Ardındaki Acı'

Kapak hikayesi Kadın Aniston’ın 'cesur yüzünün' sadece Brad Pitt ile çalkantılı ilişkisini kabul etmeye çalıştığını gizlemek için bir cephe olduğunu iddia ediyor. Pitt'in son haberler arasında evli model Nicole Poturalski'yi görmek ve Ridgemont Lisesinde Hızlı Zamanlar Aniston şimdi 'odadaki fil ile' kendisi ve Pitt'in 'yeniden bir araya gelip gelmeyeceklerini' hesaba katıyor. Sırasında anlar vardı Hızlı Zamanlar o ve Pitt'in birlikte güldüğü birleşme, ancak tabloid 'Jen'in kahkahası köklü bir üzüntü hissini mi gizledi?'

Aniston ve Pitt 'düzenli olarak tekrar konuşmaya başlasa da', Ofis alanı yıldız, 'Brad'in hayatına devam etme biçimine' hala 'üzgün' Angelina ile çok çabuk . ' Bir kaynak, Pitt'in 'bu konuda hala son derece suçlu hissettiğini' söylüyor, bu yüzden uzlaşma için yer var. İkisi birlikte 'terapiye katılarak' 'sorunlarının çoğunu çözdüler'. İkili, bir daha 'çok gözyaşı döktü ve boşanmayı asla tartışmamaya karar verdi'. Belki de bu 'gelecek için umut' anlamına gelebilir.

Bu Kadim Tarih

Tabloids olacak Aniston ve Pitt'ten asla uzaklaşmayın ikisi de olsa bile. Geçen yıl SAG ödüllerinde görüldüğü gibi ikisi dostane şartlarda. Hızlı Zamanlar yeniden birleşme, ancak bu 'buna başka bir tam vuruş yapacakları' anlamına gelmez. Eski sevgiliyle arkadaş olmak, tekrar bir araya gelmekle aynı şey değildir. Tüm bu hikaye, çok fazla şey biliyor gibi göründüğü için gerçekten güvenilmemesi gereken tek bir kaynaktan geliyor.

Terapi Ayrıntıları İmkansız

Kadın Anison ve Pitt'in yakın zamanda sorunlarını konuşmak için bir terapiste gittiğini iddia ediyor. Öncelikle, uzun süredir parçalanmış eski sevgililerin birlikte terapiye (muhtemelen Zoom üzerinden mi?) Gideceğine inanmakta zorlanıyoruz. Yapsalar bile, 'çok fazla gözyaşı döküp dökmediklerini' anlayacak olan tek kişi Aniston, Pitt ve terapist olurdu. Bu insanların hiçbiri bu tabloid ile konuşmaz ya da konuşamazdı, bu da tüm bu anekdotu tamamen inanılmaz kılıyordu.

Aniston: 'Kalbi Kırık Değilim'

InStyle ile 2018 yılında yapılan bir röportajda, Aniston'a aşağıdakilerden bazıları soruldu: onun hakkındaki en büyük yanılgılar . The Arkadaşlar star, aşk hayatıyla ilgili tabloid hikayelerinden bahsetmeye başladı. İlk olarak, kusura bakmayın ama kalbim kırılmadı. İkincisi, bunlar umursamaz varsayımlar. ' Kendi sözleriyle Aniston, magazin dergilerinin gösterdiği kadar çaresiz değil.

'Kalbi Kırık' Aniston Bir Tabloid Zımbasıdır

Bu hikaye pek orijinal değil. Geçen yıl RadarOnline, Aniston'ın eski kocasını gördükten sonra 'kalp kırıklığı' hissettiğini iddia etti. Justin Theroux, Ilana Glazer'ı öpüyor . O öpücük bir film setindendi, bu yüzden Aniston'ın buna uygun olduğunu söylemek güvenli. Artı, o ve Theroux boşandıklarından beri arkadaş olmaya devam ettiler.

Güneş dedi Pitt ve Aniston romantik bir komedi yapmak için yeniden bir araya gelmek . Sevgisiz bir Aniston hakkındaki bu hikaye gibi, filmin de tamamen uydurma olduğunu söylemek yeterli. Gibi hissettirir her hafta her tabloid yayın yapıyor başka bir sahte hikaye ile ilgili drama hakkında Pitt ve Aniston . Evlendiklerinden çok daha uzun süredir boşandılar, bu yüzden Dedikoducu Polis magazin dergilerinin yoluna devam etmesinin çoktan geçtiğini düşünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.