İddia eden yeni bir tabloid raporu Jennifer aniston ayrıldığından beri 'kozmetik prosedürler için 200.000 $' harcadı Justin Theroux üç ay önce doğru değil. Dedikoducu Polis Estetik ameliyat olduğu hakkındaki bu hazırlanmış raporu düzeltebilir. Aniston'ın kendi temsilcisi bunun yanlış olduğunu söylüyor.

Göre Yaşam tarzı , Aniston'ın artık 'daha genç görünmesini' sağlamak için 'büyük paralar harcadığı' iddia ediliyor. Sözde bir 'kaynak', Şubat ortasından bu yana 'Jen’in kozmetik prosedürler, kişisel eğitmenler, Botoks, dolgu maddeleri ve pahalı ürünlere kolayca 200.000 $ harcadığını' iddia ediyor. Gazeteci, aktris üzerindeki sözde işin 'Justin'e neyi kaçırdığını göstererek intikam almak' olduğunu iddia ediyor.Dergide, Aniston'ı hiç tedavi etmemiş bir doktoru var ve 'alnında ve göz çevresinde Botoks, yanaklarında dolgu ve lazer tedavisi veya mikroiğneleme' olduğunu söylüyor. Magazin gazetesinin bir plastik cerrahtan Aniston'ın, aktrisin ışık ve açılarına göre farklı görüşlerini sunabilen fotoğrafları üzerine yorum yapmasını istemesi, sözde “kaynağının” ya var olmadığının ya da Aniston'a uzaktan yakın olmadığının kanıtıdır. . Neden bir çıkış, bir doktordan, Aniston'ın, eğer varsa, prosedürleri ne yapmış olabileceğini bilen bir içeriden biri olsaydı, tahminlerini paylaşmasını isterdi?

Hat Lady Gaga geheiratet?

Göze çarpan bir şekilde, magazin dergisi kapağında eski 'Arkadaşlar' yıldızının 'intikam makyajı' yaptığını söylerken ve hatta makalesinde 'Justin'den intikam almak' istediğini iddia ederken, Theroux'dan neden intikam almak istediğinden hiç bahsetmiyor. Sadece birkaç hafta önce, çok daha güvenilir İnsanlar dergi şunu kaydetti Aniston ayrıldığından beri güzelce ilerliyor. 'The Leftovers' yıldızından. Saygın satış noktası, 'Jen'in nasıl iyi durumda olduğunu' da dahil etmek için bir noktaya bile değindi.

Ayrıca bu masaldan nasıl çıkarıldı Yaşam tarzı yakın zamanda hakkında bir makale yayınladı Aniston'ın arkadaşları, onu ünlü olmayan erkeklerle buluşturmak istiyor . Gazete gazetesi daha önce, arkadaşlarının onun için bir 'şef', 'Silikon Vadisi yöneticileri' ve diğer çeşitli 'işadamları' ile randevu ayarlamak istediklerine dair aşağı yukarı yemin etmişti. Bunun yerine o adamlara iyi görünmek için 'büyük paralar' harcamaz mıydı? Elbette bu hikayeden bahsedilmedi çünkü o da tamamen bir yalandı. O sırada Aniston'ın temsilcisi şunları söyledi: Dedikoducu Polis kayıtlara göre derginin raporu 'sahte' idi.

Aslında, Aniston cilt bakımı sırlarını paylaştı 2015 yılında Modaya uygun kapak hikayesinde, aktris lazer tedavilerini sevdiğini itiraf etti, ancak yeni tabloid iddialarına rağmen Botoks'un 'hayranı' olmadığını açıkça belirtti. Ayrıca su, uyku ve iyi beslenmenin yanı sıra makyajın genç görünmesine nasıl yardımcı olduğunu vurguladı. Ve Aniston, “kötü plastik cerrahi ve enjeksiyonlar” ın insanları sonradan nasıl ortaya çıkardığı için Hollywood'daki diğer pek çok kişi gibi bıçağın altına girmeyeceğini söyleyerek yolundan çıktı.

Özetlemek gerekirse: Yayının hikayesi spekülasyonlara, hatalara ve oyuncuyla hiçbir bağlantısı olmayan bir doktora güvenmeye dayanıyor. Ek olarak, dergi geçmişte Aniston hakkında yanılmıştı. Ve magazin gazetesinin makalesi, isimsiz bir 'kaynağa' dayanıyor olsa da, gerçekte anlaşılır hiçbir şey sunmayan, Dedikoducu Polis Theroux'dan ayrılmasının ardından pahalı bir estetik ameliyat geçirdiğini söyleyen Aniston'ın temsilcisinin yüzde 100 yanlış olduğuna yürekten inanıyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.