Yaptı Jennifer aniston aslında çarpmak Celine Dion Kanadalı şarkıcı iddiaya göre Amerika Birleşik Devletleri'ne ve Başkan'a vurduktan sonra Donald Trump ? Sahte bir haber sitesinden gelen iddia budur. Dedikoducu Polis ancak durumu açıklığa kavuşturabilir.

Güvenilmez blog Amerikalılar İçin Günlük Haberler Herhangi bir makale eklenmemiş sahte manşetlere yer veren, Dion'un Amerika hakkında kışkırtıcı izler bıraktığı konusunda ısrar ediyor. Şarkıcı hakkındaki birçok sahte manşetten ilki, '' Artık bir Amerikan bayrağına bakamıyorum bile. Bu ülkeden nefret ediyorum. ' Site aynı zamanda onu keskin nişancı olarak aktarıyor, 'Tüm servetimi senin çirkin bayrağın altında kazandım. Artık sana ihtiyacım yok. Öyleyse herkesin canı cehenneme. ABD'den Ayrılıyorum ' Dion asla böyle yorumlar yapmadı.Başka bir manşet daha yüksek sesle, 'VİDEO: Celine Dion Burns Las Vegas'taki Konserinde Amerikan Bayrağı ve Trump'ın Resmi.' Elbette böyle bir görüntü yok. Ve başka bir sahte başlık şöyle diyor: 'Celine Dion: Amerika Ülke Değil, Trump Ve Onun Yönetimi Tarafından Yıkıldı, Bu yüzden Ülkemizin Obama Gibi Değerli Bir Başkanına İhtiyacı Var' Bir kez daha, bu başlıkların hiçbirinin ardından herhangi bir gerçek içerik gelmiyor.

Yine de sahte site, 'Jennifer Aniston'dan Celine Dion'a:' Sen Hatalısın Celine 'yazan bir takip başlığı yayınladı. ABD, Obama ve Müslüman Teröristler Tarafından Yıkıldı ve Şimdi Trump, Obama'nın Yıkılmış Amerika'sını Yeniden Büyük Hale Getirecek. Ayrıca Trump'tan Nefret Ediyorsanız Ülkenize Gidebilirsiniz. ”Ancak Kanadalı şarkıcı, Trump'a veya ABD'ye asla vurmadı ve Aniston var olmayan yorumlara bir yanıt vermedi. olmasına rağmen Dion'un Trump'ın yemin töreninde performans sergileme teklifini geri çevirdiği bildirildi. bu yılın başlarında, ABD liderine kötü söz söylemedi. Daha önce bahsedilen alıntıların hiçbiri gerçek değil.

Daily News For Americans, uydurma manşetler ve temelsiz tıklama tuzağından başka hiçbir şey içermeyen bir sitedir. Bulunacak gerçek makaleler bile yok. Unutulmamalıdır ki, bu, çıkış noktasının başkanın savunmasına gelen A listesindeki bir aktris hakkında sahte bir manşet uydurması ilk kez değil. Dedikoducu Polis yanlış iddia ettiği için siteyi bozdum Julia Roberts, Trump'ı 'ABD tarihindeki en iyi başkan' olarak nitelendirdi. Aniston ve Dion'u çevreleyen son manşet de aynı derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.