Jennifer aniston ve Reese Witherspoon birlikte başrolde Sabah Gösterisi Apple TV + üzerinde. Witherspoon, Aniston’ın kız kardeşi olarak rol aldığından beri ilk kez aktrisler birlikte çalışıyorlar. Arkadaşlar neredeyse 20 yıl önce. İki yıldızın birbiriyle anlaşamadığını iddia eden birçok yeni hikaye var. Kısa süre önce yaptığı bir röportajda Aniston şov hakkında ve Witherspoon ile çalışmak konusunda gerçekten ne hissettiğini anlattı.

Yıllardır Dedikoducu Polis hakkındaki hikayeleri çürütüyordu Aniston ve Witherspoon kavgası . Aptalca söylenti aslında yıllar öncesine dayanıyor ve bir anlatı, Witherspoon'un yalnızca iki bölümde konuk oyuncu olarak rol almasının nedenini iddia ediyor. Arkadaşlar o ve Aniston birbirlerinden hoşlanmadıklarıydı. Her iki aktris de birçok kez kan davası söylentilerine itiraz etti. Dedikodular, magazin dergilerinden dolayı az da olsa devam etti. Son üç yılda dedikodu medyası sadece Aniston ve Witherspooon’un ilişkisinin kapsamı yeni gösterilerinin bir sonucu olarak.Bu hafta bir röportajda İnsanlar dergi Aniston'a yine yakın arkadaşı ile nasıl çalıştığı soruldu. . 'Bir nevi yerine geldi çünkü çok iyi ve konuşulmayan bir dil vardı,' diye yanıtladı, 'Birbirimiz için gerçekten iyi bir yin-yang'dık.' Düşmanlık, öfke veya kıskançlık konusunda hiçbir ipucu yoktu. Aslında, magazin dergilerinin yıllardır yanlış haber yaptıkları, uzun süredir devam eden yakın bir dostluğun en son kanıtıydı.

Aniston ve Witherspoon birbirlerini suçlamadılar için Sabah Gösterisi Kötü yorumlar. Aniston, Witherspoon'u kıskanmadı Şovda 'spot ışığı çalmak'. Gösteri kesinlikle Aniston ve Witherspoon’un arkadaşlığını mahvetti ne de şov setinde ikisi kavga etmedi. Bunlar profesyonel ilişkileriyle ilgili sahte raporlardan sadece birkaçı. Kişisel ilişkileriyle ilgili sahte makaleler de aynı şekilde her yerde bulunur. Örneğin, yakın zamanda iddia edilen bir tabloid Aniston, Witherspoon'un Brad Pitt'i 'ezmesinden' şüpheleniyordu. . Değildi. Witherspoon, Kerry Washington'a daha yakın olmak için Aniston'ı asla 'terk etmedi' ya, başka bir tabloid'in yanlış iddia ettiği gibi. Dedikoducu Polis geçmişte tüm bu konuları bozdu.

İki aktris yakın arkadaş olmaya devam ediyor ve üzerinde çalışıyor Sabah Gösterisi arkadaşlıklarına kesinlikle zarar vermedi. İki hafta önce, Witherspoon, iki aktrisin fotoğrafını yayınladı , rol arkadaşını sevdiğini ilan etti. Daha geçen hafta Aniston ikilinin kendi fotoğrafını yayınladı sette, 'Seni gerçekten seviyorum @ reesewitherspoon ... seviyorum!)' diyorlar.

Witherspoon ve Aniston'ın yakın arkadaş olmaktan başka her şey olduğu şeklindeki bu sahte önermenin tamamı saçma. Dedikoducu Polis elbette, geçmişte pek çok kez yaptığımız gibi, herhangi bir tabloid iddiasının aksini çürütmeye devam edecek.

Hat mgk ein Kind?

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.